Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sis Farına Xenon Uygulaması Için Gerekenler Nelerdir?

Önerilen Mesajlar

İşte hiç bilgi kirliliğine gerek olmadan,boş yere kafanı ağrıtmadan bu işten vazgeç deniyor kısaca. Sonra trafikte biri çıkar,laf eder canın sıkılır boşver. Ona vereceğin parayla başka şeyler yapabilir en basitinden depoyu doldurup gezer,daha çok eğlenirsin..

Teşekkürler semih abi [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler semih abi [emoji4]

Abicim gençsin arabana güzel şeyler yapmak istemeni buradaki herkes anlıyor ve sana yanlış olanlar için kendi usluplarıyla yardımcı olmaya çalışıyor.Biz bu forumda aileyiz gibi değiliz.Sende bizim aramızdasın hoşgeldin.Biz yeri geliyor fırça yiyoruz abilerimizden gerekirse fırça da atarız.Onun için bize bozulmana üzülürüz.Aile birbirine küsmez darılmaz.

Ama inan xenon için hiç olumlu düşünmüyoruz.Sen söyle karşından sislerinde xenonlu biri gelse gözünü dikip güzel olmuşmu dersin yoksa elinle ışığı kesmeye mi çalışırsın.Bu sebeple sana önerilerimizi dinle.Farın sis in içine taktığın ampül fara yada sise zarar verirse ve servis bunu tespit ederse garanti dışı bırakırlar ki haklılar.Ama aracının orjinali özelliklerini taşıyan ürün kullanırsan sorun çıkacağını sanmam.Sabri Abin in tavsiyelerini bence öncelikli olarak düşün.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim gençsin arabana güzel şeyler yapmak istemeni buradaki herkes anlıyor ve sana yanlış olanlar için kendi usluplarıyla yardımcı olmaya çalışıyor.Biz bu forumda aileyiz gibi değiliz.Sende bizim aramızdasın hoşgeldin.Biz yeri geliyor fırça yiyoruz abilerimizden gerekirse fırça da atarız.Onun için bize bozulmana üzülürüz.Aile birbirine küsmez darılmaz.

Ama inan xenon için hiç olumlu düşünmüyoruz.Sen söyle karşından sislerinde xenonlu biri gelse gözünü dikip güzel olmuşmu dersin yoksa elinle ışığı kesmeye mi çalışırsın.Bu sebeple sana önerilerimizi dinle.Farın sis in içine taktığın ampül fara yada sise zarar verirse ve servis bunu tespit ederse garanti dışı bırakırlar ki haklılar.Ama aracının orjinali özelliklerini taşıyan ürün kullanırsan sorun çıkacağını sanmam.Sabri Abin in tavsiyelerini bence öncelikli olarak düşün.

Evet haklısın Doğan abicim ama şahinci veya keko iması hoş değil benimde amacım illaki xenon takayım değil öneri almak istemiştim eğer bulabilirsem sabri abimin tavsiye ettiği ürünü denemek isterim [emoji4]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet haklısın Doğan abicim ama şahinci veya keko iması hoş değil benimde amacım illaki xenon takayım değil öneri almak istemiştim eğer bulabilirsem sabri abimin tavsiye ettiği ürünü denemek isterim [emoji4]

Abicim bizim abilerimiz bize neler diyorlar bir görsen peeeh.Alındığın kişiler varya onlar forumun en tatlı dilli abi ve amcalarıdır.Sen ne takacağına karar ver biz de araştırıp link veririz sana.Seni yanlıştan döndürebildiysek zaten öyle olmadığını ispatlamışsın demektir.Rahat ol çok keyifli bir ortamdasın keyfini sür. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bende kimse ile yüz yüze konuşmadığım için tanımıyorum kimseyi o yüzden birazda , yinede teşekkür ederim önerileriniz için [emoji4]

Ha ha Tevfik amca var forumda görmüşsündür kesin.Hala kendini genç sanıyor ama akşamlar dilaltı hap felan alıyor.Biz de daha yüzyüze karşılaşmadık ama sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz gibi kavga edip dururuz. Ama hep tatlıdır kavgalar.Sende alışırsın rahat ol.

Bak az sonra gelip laf sayar burada Tevfik dede.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yollarda gereksiz yere yakılan her sis farı zaten yasak ve cezası var. O yüzden beyaz olmuş sarı olmuş trafikte pek fark etmiyor zaten alt hizada olduğu için gece hariç aman aman da göz almıyor.

Sonuç olarak güzel olsun; iki fotoğraf çektireceğim o yüzden değiştiriyorum diyenlere eyvallah :) Zaten bizlere ne.

Sis gereken yerde xenon yakınca zaten işe yaramadığını o zaman öğrenecektir kullanıcı o da pek bizi bağlamıyor o zaman sonuç yine aynı kapıya çıkıyor, sis gereken yer harici bunları yakıyorsa zaten sıkıntı ister xenon ister halojen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yollarda gereksiz yere yakılan her sis farı zaten yasak ve cezası var. O yüzden beyaz olmuş sarı olmuş trafikte pek fark etmiyor zaten alt hizada olduğu için gece hariç aman aman da göz almıyor.

Sonuç olarak güzel olsun; iki fotoğraf çektireceğim o yüzden değiştiriyorum diyenlere eyvallah :) Zaten bizlere ne.

Sis gereken yerde xenon yakınca zaten işe yaramadığını o zaman öğrenecektir kullanıcı o da pek bizi bağlamıyor o zaman sonuç yine aynı kapıya çıkıyor, sis gereken yer harici bunları yakıyorsa zaten sıkıntı ister xenon ister halojen.

Anlayışın için teşekkür ederim Yakup abi [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Öncelikle hayırlı akşamlar konuyu xenon taktırmadan önce danışmak için açmıştım doğal olarak büyüklerimden bazı tepkiler aldım haklılardı da neyse uzatmiyim ben kısa süre sonra xenonları sislerime bağlattım ,bağlatmamla söktürmem bir oldu diyebilirim kısa süre sonra söktüm ,heves etmiştim başta ama heves edilecek birşey değilmiş ,değerli abilerim bi kusurum olduysa affola tekrar hayırlı akşamlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.