Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ön takımlardan ses geliyor.

Ahmet Meşe

Soru

Herkese selamlar.

Foruma yeni üye oldum. Focus III ümü Eylül de Bursa dan aldım. Focus III trend 1.6 125 hp. Param ancak buna yetti. Bazen bir üst donanım olan style alsamıdım acaba diye de hayıflanmıyor da değilim. Genel olarak arabamdan memnunum ancak bozuk yollarda ve kasislerde ön takımlardan çok ses geliyor sanki. Lüleburgazda yaşıyorum burada yollar berbat ötesi. Normal yollarda pek fazla bi ses sorunu yok aslında ama bozuk yollarda çok tıkırdıyo sanki.

Bu konuda bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan cevap ve yorum beliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben mutluyum arabamla yahu.. Parasının arabası. En azından benim verdiğim kadarı ile.. 70 bin kayme toslasam şikayet değil yakma noktasına bile getirebilirdim mevzuuyu.. :)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben mutluyum arabamla yahu.. Parasının arabası. En azından benim verdiğim kadarı ile.. 70 bin kayme toslasam şikayet değil yakma noktasına bile getirebilirdim mevzuuyu.. :naughty:

70 Bin Kayme toslasan o tutamaçta olurdu,bixenon farda olurdu,elektronik iklim kontrollü klimanda olurdu,hill holderında olurdu Mertolcum :) Ama sen gittin Pakistan yapımı stayla alıp apaçiye çevirdinn :naughty:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 de arkada oturanlar 2.sınıf vatandaş sayılıyor sanırsam ...Arka plastikler sert,arka kapı kol tutma aydınlatmaları yok falan...Ama Allah için diğer markalar farklı mı sanki...Bir tek Jettada arka koltuklar konforlu..Ha megane da öyle ... Gerçi benim işime geliyor,benim kerata ayaklarıyla arkada epeyce cirit attığından silmesi,temizlemesi kolay oluyor bir bakıma...Ama arka koltukta oturanlar kendilerini siyah camlar nedeniyle ayrıcalıklı hissettiklerini söylüyorlar bazen...Demekki hallerinden memnun arkada oturanlar diyorum bende içimden...Hem banane yaa,arkada kalanın canı çıksın zaten.....ehehehhheüüüüeeee.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 de arkada oturanlar 2.sınıf vatandaş sayılıyor sanırsam ...Arka plastikler sert,arka kapı kol tutma aydınlatmaları yok falan...Ama Allah için diğer markalar farklı mı sanki...Bir tek Jettada arka koltuklar konforlu..Ha megane da öyle ... Gerçi benim işime geliyor,benim kerata ayaklarıyla arkada epeyce cirit attığından silmesi,temizlemesi kolay oluyor bir bakıma...Ama arka koltukta oturanlar kendilerini siyah camlar nedeniyle ayrıcalıklı hissettiklerini söylüyorlar bazen...Demekki hallerinden memnun arkada oturanlar diyorum bende içimden...Hem banane yaa,arkada kalanın canı çıksın zaten.....ehehehhheüüüüeeee.....

Octi de öyle..Arkada oturanlar gayet rahatlar yani.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanlış anlamayın ama, sırf bu forum yüzünden benim arabanın da ön takımından ses geliyor :ban: :ban:

Agalar etmeyin, eylemeyin, paranoyak oldum, yok motoru acayip ses çıkartıyor, yok şu tümsekten geçerken dineyim bakalım biyerinden ses mi geliyor. Yok arka hoparlör mü cızırdıyor, yok kaportasında boya mı var. Allah aşkına paranoyak oluyorum git gide, yapmayın etmeyin, valla ben Europa ile gayet mutluydum, her yerinden ses geliyor, her tarafı tıkırtıyordu, Allah'ı var hoparlörlerde cızırtı falan yoktu. İki yıl önce iki tane kicker hoparlör aldımdı da, onların maşallahı vardı, sesi falan da gayet iyiydi. Bak ben Europa'yı bile seven, sevebilen, seslerinden rahatsız olmayan bir adamken beni düşürdüğünüz şu duruma bakın yavvv :P:D:kızgın:

Ooooo llaaaallllaaa, aynı mesaj iki kere çıkmış. Forumun açığını mı yakaladım bilmeden :smiley2k: :smiley2k:

Mesajların birisi silinebilir.

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanlış anlamayın ama, sırf bu forum yÜzÜnden benim arabanın da ön takımından ses geliyor :smiley2k: :smiley2k:

Agalar etmeyin, eylemeyin, paranoyak oldum, yok motoru acayip ses çıkartıyor, yok şu tÜmsekten geçerken dineyim bakalım biyerinden ses mi geliyor. Yok arka hoparlör mÜ cızırdıyor, yok kaportasında boya mı var. Allah aşkına paranoyak oluyorum git gide, yapmayın etmeyin, valla ben Europa ile gayet mutluydum, her yerinden ses geliyor, her tarafı tıkırtıyordu, Allah'ı var hoparlörlerde cızırtı falan yoktu. İki yıl önce iki tane kicker hoparlör aldımdı da, onların maşallahı vardı, sesi falan da gayet iyiydi. Bak ben Europa'yı bile seven, sevebilen, seslerinden rahatsız olmayan bir adamken beni dÜşÜrdÜğÜnÜz şu duruma bakın yavvv :P:D:kızgın:

Uyma sen onlara Ümit'cim , gerek yok psikopata takmaya.

Arabasından mutlu olanlar da var, ben, Mertol, yakınmaya ara verdiği zamanlarda Bora ve eminim sessiz izleyen bir sÜrÜ kişi daha.

Evet Mk.3 iyi bir otomobil, bunu kabul etmenin hiçbir sakıncası yok.

Rahat ol!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

70 Bin Kayme toslasan o tutamaçta olurdu,bixenon farda olurdu,elektronik iklim kontrollü klimanda olurdu,hill holderında olurdu Mertolcum :P Ama sen gittin Pakistan yapımı stayla alıp apaçiye çevirdinn :D

70 bin kayme saymış olsam alacağım araba focus olmayacağı için bu tip şeylere hiç takılmazdım zaten.. :kızgın:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu başlığı ben acmistim, ancak yanlış anlaşılmasın ben genel olarak arabamdan memnunum. Su ana kadar baska bir sorunla karsilasmadim. Arabami kullanmaktan keyif aliyorum. Sıradışı bir tasarımı var bakmaya doyamiyorum. Mk1 de ilk çıktığında sıradışı bir tasarimdi, bir cok marka taklit etmeye calisti. Mk3 de sıradışı bence. Özellikle dikkatimi çeken özelliklerden biri de çok iri duruyor bir hb e göre. Hani biraz daha yüksek olsa arazi aracı olacak nerdeyse.

Selamlar iyi forumlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 ün tipini beğenmeyen,beğenenden daha çok ama ...İlginç olanı Focus 3 ün tipini beğenmeyenlerin çoğunun fluenceyi beğeniyor olması....Hatta Focus 3ü beğenmeyenlerin bir çoğu,hyundai elantranın tipine dehşet diyor....İnanasım gelmiyor....Neyse,ben konuya döneyim..Benim "arabanın" :( ön takımlarından hiç ses falan gelmiyor,ben baktım,dinledim ama ses mes duyamadım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.