Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Şerefsizim bunlar burayı takip ediyor...Ben yazınca hemen güncellemeye almışlar..

Gözümle gördüm ama SS almadım.

35610luk fiesta 1.4 tit bile 38500 idi. style 1.6 sK focus 49lu bişeydi ki dünkü fiyat 47li idi..

Sen hergün bunlarımı takip ediyorsun yahu? Borsa misali.. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen hergün bunlarımı takip ediyorsun yahu? Borsa misali.. :P

Sen mi söylüyorsun bunu..

Yıllar önce ford sitesi yarım gün çökük kaldı , hemen foruma yazdın . O forum dağıldı :D :D :D :D :D

Şaka bir tarafa araba alma düşüncesinde olduğumdan fiyat donanım ve yeni motor güncellemeleri için sık sık bakıyorum.

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ben söylüyorum.

Bundan yıllar önce ford sitesi çökmemişti. Ford.com.tr ye girdiğin zaman "domain in parası ödenmediği için ODTU tarafından erişime kapatıldığı" yazıyordu. O gün de aynı düşünüyordum bugünde aynı düşünüyorum. İstersen o günkü mesajımı tekrar yazayım.

"Koskoca Otosan bu halemi düşecekti ya. Buna ağzımla gülemeyeceğim artık."

Bugünde olsa aynı şeyi yazarım. Bugünde olsa ağzımla gülmem.. Savunmaları daha da komikti. Neymiş o işle uğraşan görevli askere gitmişmiş.. E bu daha komik... :kıhkıh:

Forum dağıldımı tartışılır. Bence o forum safra atmıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ben söylüyorum.

Bundan yıllar önce ford sitesi çökmemişti. Ford.com.tr ye girdiğin zaman "domain in parası ödenmediği için ODTU tarafından erişime kapatıldığı" yazıyordu. O gün de aynı düşünüyordum bugünde aynı düşünüyorum. İstersen o günkü mesajımı tekrar yazayım.

"Koskoca Otosan bu halemi düşecekti ya. Buna ağzımla gülemeyeceğim artık."

Bugünde olsa aynı şeyi yazarım. Bugünde olsa ağzımla gülmem.. Savunmaları daha da komikti. Neymiş o işle uğraşan görevli askere gitmişmiş.. E bu daha komik... :)

Forum dağıldımı tartışılır. Bence o forum safra atmıştı.

Neyse özür dilerim.

O konulara hiç girmeyelim şimdi.

Hayır kadın televizyonlara çıkıp mayısta satışına başlıyoruz dedi. Ben de mayısta satın alabileceğimi umuyorum. Arabalar genelde son hafta geldiği için mayıs sonu alınır haziran ilk hafta tescil edilir diye umuyordum. Şimdi hazirana temmuza ağustosa sarkarsa kötü olur.

Belediye başkanı da kasım ayında çıkıp metro şubatta hizemete başlayacak demişti. Mayıs ortasındayız okulların açılışına bile yetişmez diyoırlar. Bu kadar kısa süre için bu kadar sapma olması beni derinden yaralıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Allah aşkına bunlar fiyatları ne yapmışlar boyle....konfigüratörden kontrol ettim Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı Titanum pluspaket+Sunroof (Peşin)65.730 TL yapmışlar. Ben alırken nisan sonu bu arabanın fiyatı 62.500 TL idi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.