Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Cenk bey söylediğinde ilk, bende baktım hemen fiyatlar dediği gibi yüksekti. Ama o zaman birşey dikkatimi çekmişti, yazan 3 fiyatta aynıydı. Yani indirimsiz fiyatlar görünüyordu. Aklımada gelmedi değil o an, acaba indirimi kaldırdılarmı yoksa sadece indirimimi güncelliyorlar diye :)

Yada Cenk beyin dediği gibi burayı takip ediyorlar, Tepkimizi ölçtüler :D

Bu olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aldıktan sonra da bakalım mecburen diyecek misin abi? arabaları değiştirirsiniz herhalde..

Yok be ...Alperen yanlış anladın..Düz vites kullanamıyor da ondan sitemim...yoksa otm.lafım yok...aksine keşke dizelde de olsaydı onu alacaktım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorum yaw...kullanıyorum ya....biz sadece yeni kasa olsun istiyoruz....

otomatikten bahsetmiyorum powershift'ten bahsediyorum abim.. alın alın.. pişman olmazsınız.. bak style plus da çıkmış powershift için.. onu alın işte.. hatta aylin hanımdan alın, ithalat fiyatından verecekmiş forum üyelerine..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatikten bahsetmiyorum powershift'ten bahsediyorum abim.. alın alın.. pişman olmazsınız.. bak style plus da çıkmış powershift için.. onu alın işte.. hatta aylin hanımdan alın, ithalat fiyatından verecekmiş forum üyelerine..

Aslında bakmıyor değiliz....Kısmet be Alperen im...herşeyin hayırlısı.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hah bi de o var doğru.. sen ne yaptın halı paspasları?

Alperen im içim elvermedi..(kendimi çok bencil gördüm) Ben orj. paspaslar tam kapatmıyor kirlenir diyerek zaten araç içine uygun kauçuk paspas almıştım...Şimdi verselerde kullanmayacağım...İsraf olacak...Biz ailecek alerjik olduğumuz için zaten halı paspas bize gelmez...Belki bir başkası gerçekten ihtiyaç duyuyordur şimdi onun hakkı falan...neyse vaz geçtim yani....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen im içim elvermedi..(kendimi çok bencil gördüm) Ben orj. paspaslar tam kapatmıyor kirlenir diyerek zaten araç içine uygun kauçuk paspas almıştım...Şimdi verselerde kullanmayacağım...İsraf olacak...Biz ailecek alerjik olduğumuz için zaten halı paspas bize gelmez...Belki bir başkası gerçekten ihtiyaç duyuyordur şimdi onun hakkı falan...neyse vaz geçtim yani....

ya abi sayıyla değil ki.. ama sen bilirsin tabi.. böyle rahat edeceksen tabi böylesi uygundur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.