Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar sorry ya karıştırdım biraz ortalığı sanırım:) Tabi ki X paket yok. şeker Kırmızı Titanium TDCI Sedan otomatik park+sunroof .. Ben de bu fiyatı nasıl aldıgımı anlamıyorum :P arabada benim sonradan fark edebileceğim bir problem olmasından biraz da korkuyorum doğrusu ... Alabildiğim en iyi fiyat!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar sorry ya karıştırdım biraz ortalığı sanırım:) Tabi ki X paket yok. şeker Kırmızı Titanium TDCI Sedan otomatik park+sunroof .. Ben de bu fiyatı nasıl aldıgımı anlamıyorum :P arabada benim sonradan fark edebileceğim bir problem olmasından biraz da korkuyorum doğrusu ... Alabildiğim en iyi fiyat!

Bi problem çımıyacaktır,bayilerin kar payları yüksek ve araç stokta 2-3 ay beklediyse,otasan bayiye aracı sat %1.5 parasını ben vercem falan diyormuş,muhtemelen benim aldığım araçta bu şekildeydi benim için sıkıntılı bi durum değil bi zararıda yok,eğer çok şüpheliyseniz aracı almadan boya ölçümü yaptırırsınız onun dışında korkmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İndirim olmuş beyler; powershift

Hımm ...powershift satılmıyor mu acaba ki indirim yapmışlar....

Çift kavramalı modern bir şanzıman için 3400 TL sanki iyi bir fiyat gibi. Hele ki 55-60 binlik tit X+SR+park gibi arabalarda hiç göze batmıyor. Ama yinede 2000lere inse daha iyi olur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımm ...powershift satılmıyor mu acaba ki indirim yapmışlar....

Çift kavramalı modern bir şanzıman için 3400 TL sanki iyi bir fiyat gibi. Hele ki 55-60 binlik tit X+SR+park gibi arabalarda hiç göze batmıyor. Ama yinede 2000lere inse daha iyi olur bence.

Zamdan indirim.. Aralık fiyatına geri gelmiş.. Benim aldığım zamanki fiyatla arasında 100tl gibi bir fark var... hemen hemen aynı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

name='Alperen G.' timestamp='1334817584' post='65895']

Zamdan indirim.. Aralık fiyatına geri gelmiş.. Benim aldığım zamanki fiyatla arasında 100tl gibi bir fark var... hemen hemen aynı..

İstediğin arabayı hala bulamıyosun o ayrı..Hala o yok,bu renk yok,şu özellik yok diyip duruyorlar...Ama en azından tosbağ markası gibi değiller,tam olmasa da yine de istediğin motor seçeneği ve donanımı kısa vadede alabiliyosun,öyle 6-9 ay beklersiniz muhabbeti yok..Otosan bu konuda ,yani tedarik konusunda tosbağ markasını satan kı..ı kalkık d...ş adlı şirketten daha iyi çalışıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstediğin arabayı hala bulamıyosun o ayrı..Hala o yok,bu renk yok,şu özellik yok diyip duruyorlar...Ama en azından tosbağ markası gibi değiller,tam olmasa da yine de istediğin motor seçeneği ve donanımı kısa vadede alabiliyosun,öyle 6-9 ay beklersiniz muhabbeti yok..Otosan bu konuda ,yani tedarik konusunda tosbağ markasını satan kı..ı kalkık d...ş adlı şirketten daha iyi çalışıyor

Yahu hakikaten sanırsın bulunmaz hint kumaşı satıyorlar.. Sırf tosbaa markası için değil, Ford da öyle.. bu fiyatlar nedir ya? 48.500'e aldığım, liste fiyatı 51.000 tl aracın benim gözümde ederi 40bin'den 1 kuruş fazla değil.. o da iyiniyetli yaklaşımla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu hakikaten sanırsın bulunmaz hint kumaşı satıyorlar.. Sırf tosbaa markası için değil, Ford da öyle.. bu fiyatlar nedir ya? 48.500'e aldığım, liste fiyatı 51.000 tl aracın benim gözümde ederi 40bin'den 1 kuruş fazla değil.. o da iyiniyetli yaklaşımla..

oooooo...sert çok sert....Yapma Alperen o dediğin paraya Linea bile vermiyorlar....söyle sen neye kızdın şimdi :P:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oooooo...sert çok sert....Yapma Alperen o dediğin paraya Linea bile vermiyorlar....söyle sen neye kızdın şimdi :P:)

abi nominal değeri ile reel değeri farklı şeyler.. evet 50000e satılıyor ama dediğim gibi 40binden fazla etmez.. e linea dediğin araç türkiye'de geçtiğimiz ay mı ne en fazla satılan araç seçilmiş.. o sanki satıldığı fiyatı hakediyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi nominal değeri ile reel değeri farklı şeyler.. evet 50000e satılıyor ama dediğim gibi 40binden fazla etmez.. e linea dediğin araç türkiye'de geçtiğimiz ay mı ne en fazla satılan araç seçilmiş.. o sanki satıldığı fiyatı hakediyor mu?

Türk lirası değer kaybetti demiyoruz!!! :P Para hak etme konusu herşey için geçerli artık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taman şimdi anladım....Ben Ford a kızıp da söyleniyorsun diye yazdım ....hemde çok doğru tüm arabalar yüksek fiyat tan satılıyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.