Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

niyeki izmirde gönene nezaman gitsem kapıda üçfıstık ellerinde ipad le..hemen bilgilerimi alıp çay soda ne varsa ikram edip satış elemanı uygun oluncaya kadar ilgileniyorlar...

sonra sende öyle bir giriş yapki aslında yandaki audi için geldim ama oraya gitmeden önce sizede bir ugrayayım dedim mesajı verin.... :pray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok ben zaten onlar öyle davranınca gittim bmw aldım:)onalra para nasip edermiyim:)

Focus aşkıma gelince o başkadır benim için.....!

1-2 sene geçsin yine dönerim sanırım....

Bu ülke de bmw ye merso ya binmek gereksiz ötesi....sadece bir çocukluk hevesi idi .aldık buz gibi olduk şimdi rahatladık:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yıllar içinde çok iyi bir diyalog kuruldu, bunda kuşkusuz doktor olmamın payı vardır,

Burayı anlamadım abi? :hmm: ne yani onlar senin arabaya bakım yaparken sende servis danışmanlarını mı muayene ediyon, yada ailesinde bilimum yerleri ağrıyan danışmanlara tavsiyeler de mi bulunuon ... vw de diyalog kurabilmemde kasap olmamın payı var mı die takıldı bak aklıma şimdi :pray:

A.Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu vw donecekse bu başlığı değiştirelim ? !

Mesajları alıntı ile alıp farklı başlık açabilirsiniz böylelikle ilgili kisi sizi takip eder ve bu başlığı takip eden kisilerde ne oluyor demez burada :pray:

İlgi ve Anlayış icin Tesekurler

Focus Club Tr Yon.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu focus fiyatlarını belirleyen kişi ne almıştı merak ediyorum.

trend ile style donanım arasında şu farklar var:

- alaşım jant

-ön sis farı

- karartılmış arka cam

- far sensörü

- yağmur sensörü

-Bluetooth ve Türkçe kontrol

-Cruise control

- ortada daha büyük ekran

Şİmdi 1.6 trend ile 1.6 style aynı motor arasında 2710 TL fiyat farkı var (trend : 43770; style 46480)

1.6 tdci trendde ise 95 bg motor var iken 1.6 tdci style da 115 bg motor var. Peki 1.6 tdci 95 bg trend ile 1.6 tdci 115bg style arasında ne kadar fiyat farkı var : Bilemediniz 3000 vs değil sadece ve sadece 1090 TL (trend 53790; style:54880).

Onca şey benzinlide 2710 TL ediyorken ; onca şey+20 bg dizelde 1080 TL ediyor.

Otosanın nasıl bir aymazlık içinde olduğunun göstergesidir.

Not: 5K liste fiyatlarıdır

Bu mesajım hatırlanacaktır. Yaklaşık 2 ay kadar önce yazmıştım..

1.6 125 bg 5K style focus , 1.6 125 bg trend focustan 2710 TL pahalı iken 1.6tdci 115 bg 5K style focus 1.6 tdci 95 bg 5K style focustan sadece 1090 TL pahalı idi. Yani onca şey benzinlide 2710 TL ediyor iken; onca şey +20 bg dizelde sadece ve sadece 1090 TL ediyordu.

Sadece style benznliler ve style 5K dizele gelen son zamlarla bu ucube durum düzeldi mi ?

HAYIIRRRRRR !!!!

Aksine fark daha da açıldı.

Artık benzinli aynı güçteki style ile trend arasında 3645 TL fark var iken ; 20 bg kuvvet farkı da olan dizelde fiyat farkı sadece 1375 TL.

Onca donanım benzinlide 3645 TL TL ediyor iken; onca donanım +20 bg dizelde sadece ve sadece 1375 TL ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradan çıkan sonuç gayet net: Trend 95 ps pahalı satılıyor alan kazıklanıyor..

Aradaki fark olarak düşünmek böyle aymazlık gibi gözükebilir ama kazıkçılık var bariz başka bişey göremedim ben. :) :)

Yani alacaksan style 115 al, 95'ler müşteriye gitmez diyor kibarca ! ^_^:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yavv niye ki ? demek ki trend dizel fiyatı olması gerekenden en az 3000 TL pahalı . Bu da kazıkçılık bence..

Ben belki elektronik oyuncaklar , ekstra güç peşinde değilim. Alaşım jant, bluetooth vs istemiyorum. ESPli, klimalı, CD çalarlı dizel en ucuz focusu almak istiyorum. Kazıklanmak zorunda mıyım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.