Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Buradan yazalım

Sedan: 55.000

HB: 54.000

Bunlar ortalama fiyat :)

Bu arada yakup gerçekten şu an opak renk düz dizel titanium en son olur fiyatı kaçlardadır tahminen bir tanıdık sorduda şimdi sorsalar liste fiyatını söylerler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bayileri gittim bugün en son yaklaşık olarak 2 hafta felan önce gitmiştim kesinlikle aşağı olmaz dedikleri fiyattan 500 tl yine aşşağı söylediler bir aylık bir zaman zarfı içinde bi bayide 2000 bi bayide 1500 gibi fark oluştu yani ilk başta dediğim gibi kesinlikle aşağı olmaz diyorlar ama bi bakmışşın başka satış danışmanı ile görüşüyorsun aşağı fiyat vermiş böylede olunca biraz daha bekleme isteği oluyor içimde acaba daha aşağı inerlermi diye ( fiyatlar ötv indirimli hali araçların ve 2000 olan şeker kırmızı sytle pp 1500 olan siyah pp) acaba beklesemmi :kıhkıh: biraz daha :yazyaz:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ellerindeki son style paketleri bitirmeye çalışıyorlardır çünki gerisi yok sanırım merkezdende baskı var yeni satışlara geçilsin diye.

Sen biraz daha beklersen alıcak style paket bulamıycaksın demediler deme sonra ya daha fazla para verip titanium alacan yada aza tama edip birçok donanım dan mahrum kalıp trend x alıcan

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bayileri gittim bugün en son yaklaşık olarak 2 hafta felan önce gitmiştim kesinlikle aşağı olmaz dedikleri fiyattan 500 tl yine aşşağı söylediler bir aylık bir zaman zarfı içinde bi bayide 2000 bi bayide 1500 gibi fark oluştu yani ilk başta dediğim gibi kesinlikle aşağı olmaz diyorlar ama bi bakmışşın başka satış danışmanı ile görüşüyorsun aşağı fiyat vermiş böylede olunca biraz daha bekleme isteği oluyor içimde acaba daha aşağı inerlermi diye ( fiyatlar ötv indirimli hali araçların ve 2000 olan şeker kırmızı sytle pp 1500 olan siyah pp) acaba beklesemmi :kıhkıh: biraz daha :yazyaz:

sen hangi araç için fiyat aldın?

style plus tdci metalik mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ellerindeki son style paketleri bitirmeye çalışıyorlardır çünki gerisi yok sanırım merkezdende baskı var yeni satışlara geçilsin diye.

Sen biraz daha beklersen alıcak style paket bulamıycaksın demediler deme sonra ya daha fazla para verip titanium alacan yada aza tama edip birçok donanım dan mahrum kalıcan

yok abi style kalmasa ne yapalım ya ayyah ya sabır titanium alırımda baskı felanda bu kadarda açık oto pazarı misali fiyatta oynama olmaz demi ama :) ya aşağı fiyat politikası yada milletin kafasını karıştırmasınlar demi ama :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen hangi araç için fiyat aldın?

style plus tdci metalik mi?

benzinli siyan style pp bide aynı özellik şeker kırmızı en son siyah 3300 oldu işte şeker kırmızıda 34000 diyorda tavrından belliydi danışmanın dahada aşağı inecek gibiydi siyahta baya bi defa satılmış sonra satış iptali yapmışlar uğursuzmu ne :) osman yüksekkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok abi style kalmasa ne yapalım ya ayyah ya sabır titanium alırımda baskı felanda bu kadarda açık oto pazarı misali fiyatta oynama olmaz demi ama :) ya aşağı fiyat politikası yada milletin kafasını karıştırmasınlar demi ama :)

Ben sana ilk dediğim ihtimal üzerinde duruyorum son araçlar ve merkezden baskı var satıp yeni düzene geçicekler :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.