Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

%10 kalmış aklımda ama %7 de uyar. :kıhkıh:

Ben açıkcası bana ne kadar faydası olduğu konusunda en ufak bir fikre sahip değilim. Ancak scooter da bile 50-60 sn lik kırmızı ışık duraklamalarında mtooru kapatıyorum zaten. Bunu otomatik olarak yapıyor olması bence yeterli. Kaldı ki neredeyse tüm markalar bunu ufaktan uygulamaya başladı. Hatta Honda yeni scooter ı pcx 125 te standart olarak stop-start koydu. Vardır bir hikmeti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abilerim bu start stop işine 1 çevredekiler lavuk stop ettirdi der gibi bakıyor :kıhkıh: 2 aç kapa aç kapa abi bu bozulur yaaa

1. Sen de onlara "N'aaapiim abi acemiyim" mimiği yap bırak mutlu olsunlar biraz...

2. Servislerde bir yerden para kazanacak değil mi ama?

Ne demişler er kişiler: Alışmadık d..tte don durmazmış!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42000tl 2012 focus3 sedan beyaz style fiyatı nasıl arkadaşlar.

Bedava..Kaçırma derim...Donanım düşük gerçi ama yine de fiyat çok iyi....Zam yemeden al bence..O fiyata Trend satıyorlardı geçen gün....

aynı aracı 2 hafta önce 48500'e almış biri olarak söylüyorum kaçırma bence...

Bora Bey, titanium x alan var alamayan var.. donanım düşük filan, inciniyoruz, kırılıyoruz ;)

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben ford indirimiyle aldım bu fiyatı ;)

Kırmızı STyle HB 1.6 benzinli 125 BG + Plus paketi 2011 model olarak 41.500'e almıştık 2 ay önce.

Bununla kıyaslayınca bile fena görünmüyor fiyat.

Sedan farkı var, ESP de standart 2012'lerde, denkleşiyor...

Liste fiyatından %10 indirim yapılmış gibi.

Bence hayırlı olsun, o kadar eder, ancak...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oohhh, i'm sorry.. benimki powershift elbette... bi an herkes powershift alabiliyor diye düşünmüştüm.. (şeker kırmızıdan sonra ben de hava atacak birşey bulayım bari) ;)

Ehehehehe...Ya Alperen,napiim,millet aynı arabaya 42-43 e binerken ben 70 Bin saydım salak gibi söylemesi ayıp,o yüzden bir nevi ego tatmini işte,yoksa focus 3 en alt donanımlısı bile süper ötesi bence....Bizde işte o kadar para saydık , aptallık yaptık madem,hiç diilse sizlerin hoşgörüsüne sığınıp "bıdı bıdı" yapıp kendi çapımızda ruhumuzu rahatlatmaya çalışıyoz...Yoksa katiyen hava atmaya falan çalışmak gibi bir kastım falan yok,öyle anlaşıldıysam da binlerce kez özür dilerim...Benimki memur haliyle ayranı yok içmeye,şeker kırmızıyla gider lavaboya misali....çok zor şartlarda ödemeye çalışıyoruz aslında,sabit maaşla bir arabaya o kadar para verilirmi,benim gibi hastalık derecesinde takıntı yaparsan verirsin..Ben istisnai bir tipim,mantık felan yok bende ..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.