Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Alfaromeo Q 1.6.distinctive 64.000.*tl..

Nasıl yorumlamalıyım bunu?

Giulietta Focus'tan pahalı, hem JTD hem de Multi Air...

Tasarım olarak ilgi çekici, motor açısından da DNA sistemi ile heyecan verici olsa da test aracında trimi elimde kalan ve ciddi ergonomik kusurları olan Giulietta'ya Focus'a vereceğimden fazla para asla yatırmam.

Bir ara ciddi ciddi düşünmüştüm,ben Focus'u 51'e alırken Multi Air 62 idi. Sadece dudak büktüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 modellerde iyi fiyatlar almak mümkün bence, kalanları bulup asılmak lazım niyet ciddiyse.

Zorlamadan Mondeo 1,6 TDCi Trend için 58.000 fiyat aldım mesela bir arkadaşa, bir takım güzellikler de ilave olur asılırsam.

Ama bu düpedüz aç eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak.. Acep 160 lıklardan kalmışmıdırki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford yine zam yapmış. aralık kampanyası bekliyorduk zamla açıldı...

Beklenen şarkı. Aylardır yazıp çiziyorum aralıkta falan doğru dürüst kampanya olmaz hem devaluasyon oldu hem emtia fiyatları gene coştu, üstelik şu an alman fiyatlarından bile ucuzdayız indirim beklemeyin diye.. Adamların elinde stok yok herşeyden önce.. Herşeye rağmen inatla bekleyen vardıysa otursun ağlasın artık.

Sadece şuna üzüldüm. Keşke ben alırkende SW olmuş olsaydı..

Titanium 1.6i EcoBoost 180PS SW 57.745 TL

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl yorumlamalıyım bunu?

Giulietta Focus'tan pahalı, hem JTD hem de Multi Air...

Tasarım olarak ilgi çekici, motor açısından da DNA sistemi ile heyecan verici olsa da test aracında trimi elimde kalan ve ciddi ergonomik kusurları olan Giulietta'ya Focus'a vereceğimden fazla para asla yatırmam.

Bir ara ciddi ciddi düşünmüştüm,ben Focus'u 51'e alırken Multi Air 62 idi. Sadece dudak büktüm ^_^

Cem bey farkettiğiniz işçilik hataları nelerdi mesela?

Merak ettiğim ama kullanmadığım bir araç, yakında arkadaşım 170Hp lik versiyonunu teslim alacak, testlerde "tıkırtıya takıntılı sürücülerin çok memnun kalacağı" bir araç olarak bahsediliyordu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine zam yapmışlar hakkaten yahu...İndirim beklemiyordum da zam yapacaklarını hiç beklemiyordum...İyiki almışım zamanında desenize...Sony yüzünden zarardaydım diyordum ama zararın neresinden dönersen karmış derler ya,öyle oldu..Bu arada Ocak ayında da bir zam beklentisi olduğunu söylüyorlardı eçen otokoçta,acaba ocak zammını şimdiden mi yaptılarki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu internet zamlarına dikkat etmeyin, alacak kişiler yüzyüze bayilerle görüşsünler

Elinde araba kalanlar muazzam iniyor geçmiş sayfalarda verdiğim fiyatlara bakmanızı öneririm..

Bayilerin elinde araba kalmayınca fiyatı şişiriyorlar haliyle..Hepsi taktik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide Yakup,elinde istediğin gibi bir araba yoksa naapıcan? Genelde de istediğin gibi araba bulamıyosun,ya şunu olmuyor ya bunu...Sonrada alıyosun ucuza aldım diye ama hep içinde ah keşke onuda alsaydım diye ukte kalıyor,hep tam kalbinle severek binemiyosun arabaya...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem bey farkettiğiniz işçilik hataları nelerdi mesela?

Merak ettiğim ama kullanmadığım bir araç, yakında arkadaşım 170Hp lik versiyonunu teslim alacak, testlerde "tıkırtıya takıntılı sürücülerin çok memnun kalacağı" bir araç olarak bahsediliyordu..

İşçilik hatasından çok ergonomi sorunlu.

Ben kulanırken 4'ten 3'e vites geçiriken (biraz enerjik, ama gerçekten biraz) vites topuzu yerinden çıktı ön cama vurup arka koltuğa uçtu. Ayrıca cam açma düğmesi tutukluk yapıyordu.

Ama esas sorun ergonomide. Küçücük basıldı mı basılmadı anlaşılmayan ses sistemi düğmeleri, birbirine çok benzeyen fantezi şalterler, yaldızlı çerçeveli böyle bir tasarıma hiç yakışmayan enstrüman paneli ve benzeri detaylar itici geliyor.

Fakat kullanması inanılmaz zevkli, özellikle D konumunda tam bir yarış atı mübarek. Bu bağlamda kağıt üstünde yakın olsalar da Multi Air en azından his olarak Ecoboost'dan üstün.

Alfa_Romeo-Giulietta_2011_1280x960_wallpaper_6f.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim,

Yakup la fuarda bindiğimizde iç mekan karanlık geldiğinden (araba karanlık bir alanda sergileniyordu, diğer şov araçlarındakilerin aksine iç mekanı gösterecek led lamba vb konmamıştı) + Ford modellerini incelemekten bitap olduğumdan pek zaman ayırmak istemediğim bir modeldi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecoboost iyidir iyi :kıhkıh:

Alfa o ön tasarım ile gerçek alfa tutkunlarını sildi hanımlara yöneldi.. :D

İkisinden birini alacak olsam -tercihen makyajdan sonra- Focus u alırdım.

Alfa nın servisi yok ve servis dezavantajına rağmen Focus a tercih edilcek kadar daha üstün değil, ama -tercihlere göre- tasarımı ya da verdiği sürüş zevki en az Focus kadar iyidir sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.