Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Tit x park p HB Şeker Kırmızı Ecoboost:55.600 (2011 Model) (ellerinde var)

2011 Ecoboost kaçmaz.... :yeah:

Bu 2011 EB şeker kırmızılar da bitmek bilmedi.

Antalya Otokoç'da da bir tane var, ayın fırsatı etiketiyle 60.000 TL isteniyor, ben zamanında 57.000 fiyat almış ve reddetmiştim Bora'nın karizması bozulmasın diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu 2011 EB şeker kırmızılar da bitmek bilmedi.

Antalya Otokoç'da da bir tane var, ayın fırsatı etiketiyle 60.000 TL isteniyor, ben zamanında 57.000 fiyat almış ve reddetmiştim Bora'nın karizması bozulmasın diye ;)

Benim karizmamı düşündüğünüz için çok teşekkür ederim Cem Bey.. :) .Benim karizmam nie bozulsun ki? O ecoboostmuş...Benimki Duratorq TDCI...Ecoboost şeker kırmızı yanımdan geçse yine bozulmaz karizmam,arada 9 Milyar fark var :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bora beyin arabasının yanından el yapımı rolls royce bile geçse karizma bozulmaz :smiley2k::P nede olsa bora beyin arabasıyla rolls royce arasında 1.233.000 bin tl fark var :);):):D :D :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Karizmayı araba değil kişinin kendisi yaratır...O yüzden değil rolls royce Uçakla geçseler yanımdan yine karizmam bozulmaz benim Batucum sen kafanı yorma benim karizmamla...C-Maxinin fotolarını bekliyorum ben sabırsızlıkla....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim karizmamı düşündüğünüz için çok teşekkür ederim Cem Bey.. :) .Benim karizmam nie bozulsun ki? O ecoboostmuş...Benimki Duratorq TDCI...Ecoboost şeker kırmızı yanımdan geçse yine bozulmaz karizmam,arada 9 Milyar fark var :P

Yuhannesss... Aynı hacimde olmasına ve - 65Hp olmasına rağmen Otosan dizel araca + 9000 lira mı istiyor?!??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabalardan bahsediyoruz burada çin malı kol saatlerinden değil.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onlarda sana gözükmek için sabırsızlanıyor yarın fotolar geliyor iki gündür uyuyamıyorum heyecandan ha senin karizmaya gelirsek bak işte işler değişir o zaman dediğin gibi uçak bile geçse karizman değişmez senin zaten focus 3 ün sanal alemde efsane boracım :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah Batucum..Önemli olan dostluklardır,arkadaşlıklrdır...Maksat muhabbet olsun,espri olsun..Takılıyoruz işte...En çokda gÖsterge ve geri gÖrüş kameranı merak ediyorum...Hadi hayırlısı bakalım..Güzel bir duygu bu yaşadığın,tadını çıkart..Unutulmaz anlar bunlar....

Tolga,her zaman TDCI ile Benzinli arasında en az 9 Bin TL.fark olmuştur Otosanda..Sadece Şu ÖTV indirimi zamanında,2 sene kadar Önce o fark 5 milyara kadar düşmüştü bir ara....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ah nası bir his bilirsin şansıma araya hafta sonu girdii yaaa kamera tamamdır getirttim ama göstergede endişelerim var az para değiil 2000 tl vericem getirecekler ama fransa ingiltere dandik isviçredeki c-maxlerde bile büyük ekranlı gösterge herhalde uyar diye düşünüyorum olmazsa ya sana yada mertol beye gelicem artık son çare sizin göstergeleri çıkarıp kendiminkine takcam eğer sorunsuz çalışırsa focus için olanını sipariş edicem :P:)

Eyvallah Batucum..önemli olan dostluklardır,arkadaşlıklrdır...Maksat muhabbet olsun,espri olsun..Takılıyoruz işte...En çokda gösterge ve geri görüş kameranı merak ediyorum...Hadi hayırlısı bakalım..Güzel bir duygu bu yaşadığın,tadını çıkart..Unutulmaz anlar bunlar....

Tolga,her zaman TDCI ile Benzinli arasında en az 9 Bin TL.fark olmuştur Otosanda..Sadece Şu öTV indirimi zamanında,2 sene kadar önce o fark 5 milyara kadar düşmüştü bir ara....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah Batucum..Önemli olan dostluklardır,arkadaşlıklrdır...Maksat muhabbet olsun,espri olsun..Takılıyoruz işte...En çokda gÖsterge ve geri gÖrüş kameranı merak ediyorum...Hadi hayırlısı bakalım..Güzel bir duygu bu yaşadığın,tadını çıkart..Unutulmaz anlar bunlar....

Tolga,her zaman TDCI ile Benzinli arasında en az 9 Bin TL.fark olmuştur Otosanda..Sadece Şu ÖTV indirimi zamanında,2 sene kadar Önce o fark 5 milyara kadar düşmüştü bir ara....

Her zaman derken?

Bence F III le kopartmada rekor kırmış Otosan, ben Tango yu alırken 4000 lira fark vardı arada ve ucuz olan standart bir benzinli motordu, adamlar Ecoboost gibi yeni bir güç makinasının üzerine 9000 lira istiyorlar demek vay yüzsüzler vay..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.