Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,

Bugün sanayide 2011 model Trend X paket Focus uma Hız Sabitleme takdırdım. Mükemmel çalışıyor, Servisin olmaz dediği işlemi 1,5 saatte yaptık...

bende yaptırabilirmiyiym acaba nerede yaptırdın bunu..bende focus 2009 trend  var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

Arkadaşlar merhaba , 

Öncelikle paylaşımlara göz ucuyla bakım ve paylaşılanlar için herkese teşekkür ederim.

Konuma gelecek olursak eğer bende 2007 sedan focus var cc li direksiyon taktırmak istiyorum servis fiyatı dudak uçuklatıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba , 

Öncelikle paylaşımlara göz ucuyla bakım ve paylaşılanlar için herkese teşekkür ederim.

Konuma gelecek olursak eğer bende 2007 sedan focus var cc li direksiyon taktırmak istiyorum servis fiyatı dudak uçuklatıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

MEHMET benim aracım da 2009 trend, malum trend lerde cc yok, bende kendim taktırdım. Şöyle: perte çıkmış bi araçtan direksiyon simidini aldık cc lü. Sonra benim hava yastığımı söküp o simidin içine oturttular ve o simidi benim aracıma taktılar. Proğramdan da cc lü aktif hale getirdiler yetkili servis te. Şuan çok güzel bi şekilde de kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Bişey daha fark ettim uzun yolda benim kullanmam ile CC ile aracı kullanmak arasında baya yakıt farkı var. CC direk beyine bağlı olduğu için gaz vermeyi ve kesmeyi beyin kendisi bizim ayakla verdiğimiz tepkiden çok daha güzel ayarlıyor mutlaka yaptır tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey , haklısınız geçmiş tarihte yazdım gene yazdım benim anlamadığım doğru konular derken neyi kastettiniz ? Sonuçta burada herkes bilgi paylaşıyor birbirlerine yardımcı oluyor doğru değil mi ?
kusura bakmayın ama bana kalırsa yorumunuz yanlış.

Ben bahsetmiş olduğum direksiyon simidini 2 senedir arıyorum insanların ya tanıdıkları var daha bolca zamanları var. Belki bana da yardımcı olabilecek birisi çıkar diye yazdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey , haklısınız geçmiş tarihte yazdım gene yazdım benim anlamadığım doğru konular derken neyi kastettiniz ? Sonuçta burada herkes bilgi paylaşıyor birbirlerine yardımcı oluyor doğru değil mi ?

kusura bakmayın ama bana kalırsa yorumunuz yanlış.

Ben bahsetmiş olduğum direksiyon simidini 2 senedir arıyorum insanların ya tanıdıkları var daha bolca zamanları var. Belki bana da yardımcı olabilecek birisi çıkar diye yazdım.

Mehmet bey, iletinizi buraya taşıdım farklı yere yazmıştınız. 

Yukardaki şeyleri kastedecek değiliz heralde :) Yorumum yanlış değil yani lütfen biraz daha özen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ruhan Bey 

Teşekkür ederim , tabiki bende taktırmak istiyorum ama çıkmacılara baktım 800 ile 450 arası fiyat veriyorlar siz kaça aldınız ?ben

ben 500TL ye yaptırmıştım geçen sene direksiyon fiyatı aslında bu beyin yükleme için ücret almadı ustalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.