Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

36 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

@H. Cenk abi nooldu jant işi?

sürüncemede :(

bir taraftan masraf yapsan ne olacak arabada bir active info display bile yok böyle kalsın :D diyorsun, bir taraftan da güzel görüneceğine eminsin .. Öyle bekliyoruz işte 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
On 04.05.2016 at 20:57, Mustafa Uysal said:

Herkese merhabalar. Uzunca bir zamandır yoğunluktan girememiştim foruma.. Kısmet jant konusunaymış.. :) Önceki gün internetten bir model gördüm F3'ün üzerinde, nihayet bugün markasını öğrendim. Jant markası "Mania" modeli "MGM" 20"... Benim çok hoşuma gitti, zor beğenen birisi olarak tam istediğim diyebildiğim bir model, tabi 18" olanı... Araştırdım biraz, 18" ebat bulamadım, muhtemelen Türkiye'de zaten yok... Bilgisi olan var mı bu modelle ilgili..? 

Birkaç Ford modeli ile fotoları burada: http://wheelmania.co.uk/index.php?route=gallery/gallery&album_id=15

SILVERMGMSS.JPG

Bu arada Sabri'nin paylaştığı Volvo jantı da ilgilendiklerim ve kararsız kaldıklarım arasında...

gerçekten çok güçlü duruyor :) yalnız ağırlık olarak bizim araçlarda eminim sıkıntı yaşatır.. ben bu ara lansman jantlara taktım kafayı

On 20.11.2015 at 22:59, Mert Yürüyen said:

güzel jantlar gerçekten...

ANCAK; yay ile verdiğiniz bilgiler malesef yanıltıcı... Yay takılmasına gerek yok, aracın zaten orjinal ölçüleri 215/50/17. spor paket alsanız zaten fabrika çıkışı böyle geliyor. Yada farklı paketlerde 235/40/18, TR'de olmasada. Üretilen araçların tamamı "yaysız" yani standart. Dolayısıyla yay takmak zorunluluk gibi değilde daha çok görsel endişe ile yapılan bir hareket. Sizinde aklınızda olsun...

SONUÇ olarak, 215/50/17 ye de 235/40/18 e de yaysız binebilirsiniz. altta sırasıyla iki örnek veriyorum... beyaz olan benim aracım 17'lik, kırmızı olan @Serdar yaman ın aracı 235/40/18 lik...

gthth.JPG

479abb26cda0bd27e2fe01b2a973dcf1.jpg

serdar abinin bu fotosunda yaysız 235/40/18 mi var ??? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Emre Gül said:

gerçekten çok güçlü duruyor :) yalnız ağırlık olarak bizim araçlarda eminim sıkıntı yaşatır.. ben bu ara lansman jantlara taktım kafayı

serdar abinin bu fotosunda yaysız 235/40/18 mi var ??? 

Evet...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 20.11.2015 at 22:59, Mert Yürüyen said:

güzel jantlar gerçekten...

ANCAK; yay ile verdiğiniz bilgiler malesef yanıltıcı... Yay takılmasına gerek yok, aracın zaten orjinal ölçüleri 215/50/17. spor paket alsanız zaten fabrika çıkışı böyle geliyor. Yada farklı paketlerde 235/40/18, TR'de olmasada. Üretilen araçların tamamı "yaysız" yani standart. Dolayısıyla yay takmak zorunluluk gibi değilde daha çok görsel endişe ile yapılan bir hareket. Sizinde aklınızda olsun...

SONUÇ olarak, 215/50/17 ye de 235/40/18 e de yaysız binebilirsiniz. altta sırasıyla iki örnek veriyorum... beyaz olan benim aracım 17'lik, kırmızı olan @Serdar yaman ın aracı 235/40/18 lik...

gthth.JPG

479abb26cda0bd27e2fe01b2a973dcf1.jpg

çok iyi duruyor ya :)

Emre Gül tarafından düzenlendi
forumdaki anlık değişme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, H. Cenk said:

vay arkadaş koca ülkede focusa uyan şu janta benzeyen 17 jant yok , hayır yengeniz yazlıkta herhangi bir mod yapacaksam 1 hafta içinde yapmalıyım :D:D:D 

10 kollu,  mümkünse parlak , mümkün değilse mat siyah  :P

Replikalardansa:

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-17-inc-orjinal-5x108-land-rover-freelander-jant-lastik-takimi-299707654/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parama gecer hukmum, elim kolum uzun getirtirim ben diyorsan eger:

http://www.ozracing.com/wheels/oz-racing/i-tech/formula-hlt-5h

Not: Hayalimdeki jant.

Not2: 16" oemden bile hafif
Not3: Arabayla yurtdisi turu duzenleyenlerin guzergahinda var :)

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

33 dakika önce, Servet Özkan said:

Parama gecer hukmum, elim kolum uzun getirtirim ben diyorsan eger:

http://www.ozracing.com/wheels/oz-racing/i-tech/formula-hlt-5h

Not: Hayalimdeki jant.

Not2: 16" oemden bile hafif
Not3: Arabayla yurtdisi turu duzenleyenlerin guzergahinda var :)

Siyah jant istiyom ben yaa, OZ den gidiyorsak mesela OZ nin sahibi olduğu Sparco assetto gara 17" bugün görsem alırım ,  o derece :) 

01_assetto-gara-matt-black-jpg%201000x75

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, H. Cenk said:

Siyah jant istiyom ben yaa, OZ den gidiyorsak mesela OZ nin sahibi olduğu Sparco assetto gara 17" bugün görsem alırım ,  o derece :)

Abi yine sen bilirsin ama, doviz daha iyi bir yatirim araci olabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.