Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, H. Cenk said:

Adamda sadece bridgestone ve lassa var. Jant lastiği beraber almazsam benim jant lastiği almıyor. Goodyeari o paraya verip, 17 jant getirecek ve bizim jant lastiği alacak bir lastikci bulmam lazım.

abi sakın kendi jantlarını satma! için derin bir pişmanlık kaplar sonra, bedavaya gidecek çünkü...Ben 1250 TL'ye saydırmıştım o bile insana az geliyor. Kışlıklarını takarsın bu 16'lara, zaten kışlıklarında bitti bitecek, 16 alırsan oldukça uyguna gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mert Yürüyen said:

16 inc janti? 

Alan arkadasa uzuldum vallahi.

37 dakika önce, Doğan Kurban said:

Sensörle diyor ama bak.

+1 mert Oray'ı kaçırmış abi sensörün fiyatını bir araştır derim mert :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

58 dakika önce, Serkan Karakoca said:

+1 mert Oray'ı kaçırmış abi sensörün fiyatını bir araştır derim mert :)

sensörün fiyatını çok iyi biliyorum :)

evet evet orayı farketmemişim... iyiymiş ozaman, sensör sıkıntı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 06.05.2016 at 18:55, Mustafa Uysal said:

Linkteki yeni ST jantını sordum az önce Remzi bey'e. 16" ve 17" varmış, 18" olsaydı ya... :( 17" de olsa acaba tasarımdan dolayı güzel durur mu yoksa küçük mü kalır bilemedim. Tabi aklım 18" de kaldı. Var mıdır bunu temin edebileceğimiz bir yer bilen?

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-16-5x108-olculerinde-ford-yeni-model-cok-sik-jant-294057918/detay

Bende sırf bu jant yüzünden başka jant alamıyorum. Bekliyorum bir umutla bulurum diye fakat pek umudum kalmadığından her an Volvo'ya kayabilirim ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013-ford-grand-c-max-16-tdci-titanium-1

Fotoğraf alıntıdır. 

Ben de grand c-max'lerdeki bu janttan arıyorum. Satılık 2. el şu an göremedim. Sıfır da alabilir. Sebebine gelince bizim memlekette kış şartları çetin. Lastik tak çıkart "lastikçiler" canına okuyor jantların. Eski aracımda yakalayıp kızmasam adam jantı fırlatıyordu değişmesi için elemana. Şimdi en azından değişim olur seneden seneye ve lastik havası tamamdır. 

Şimdi bu jantın ürün kodunu bulabilir misiniz servisten fiyat alsam. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Ya da forumda satan varsa alabilirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Berat Hasbek said:

2013-ford-grand-c-max-16-tdci-titanium-1

Fotoğraf alıntıdır. 

Ben de grand c-max'lerdeki bu janttan arıyorum. Satılık 2. el şu an göremedim. Sıfır da alabilir. Sebebine gelince bizim memlekette kış şartları çetin. Lastik tak çıkart "lastikçiler" canına okuyor jantların. Eski aracımda yakalayıp kızmasam adam jantı fırlatıyordu değişmesi için elemana. Şimdi en azından değişim olur seneden seneye ve lastik havası tamamdır. 

Şimdi bu jantın ürün kodunu bulabilir misiniz servisten fiyat alsam. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Ya da forumda satan varsa alabilirim...

C-max X Paket jantı demeniz kafidir, tek çeşit olduğu için rahat bulurlar. 17'' olur kendileri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.