Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

ben burdayım dağılmam hafta sonu takıyım yavruları [emoji3]

7gvprY.png

Bu jantı tek geçerim. Focusa en çok yakışan jantlarda benim için bir numara.

Zamanında hb focus varken, servise sormuştum bu jantları. Adet fiyatı 1000 tl yi duyunca inme iniyodu. Hemen bi dil altı attım da[emoji2] kendime geldim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

42 dakika önce, Deniz Gecgel said:

Bu jantı tek geçerim. Focusa en çok yakışan jantlarda benim için bir numara.

Zamanında hb focus varken, servise sormuştum bu jantları. Adet fiyatı 1000 tl yi duyunca inme iniyodu. Hemen bi dil altı attım daemoji2.png kendime geldim.

Siz bayağı önce sormuşsunuz dil altını önce alın 

serviste 1385+kdv :) bu jantları arabayı almadan gördüm direk başka hiç bir janta bakmadım arabayı aldım 2 tanesi vardı 2 daha sipariş verdim kaporasını verip kimse almasın diye direk aldım servisten bagajda gezdi 1 ay :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Bir saat önce, Sabri Özer said:

Sabri fotoğraf ile ölçü farklı olabilir mi? Çok ÇAPSIZ gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri fotoğraf ile ölçü farklı olabilir mi? Çok ÇAPSIZ gözüküyor.

Bilmem ama kendi fotosu gibi

Bir ilan daha var Ankarada

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-volvo-jant-takimi-18-inch-keskin-lastik-ve-jant-as-274031035/detay

.

a927dc693ee23e802de4e348c4b4b2e6.jpg

Şuda Mk2.5 üzerindeki hali

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabrinin verdiğinin 18i yoktu yanılmıyorsam . fiestada 16sı kugada 19u vardı galiba. Yoksa 18 mi idi. Ben o jantın hastasıyımdır. 

Mertin verdiğinin de hastası oldum 19 RS jantını andırıyor. 17 olsa düşünürdüm belki 

Aynen abi Kugada selectivede geliyordu zamanında değişti ama. Birde Fiestada 15i var. Fotoğraftaki jant o jant boyutu 18 ama. Replica olunca isterse 17 yapar 16 yapar bunu 18 yapmışlar. Ben Volvo R design jantlarimdan memnunum ama bu olsaydi ben alirken belki bunu alabilirdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu jantı - satıcılar takasa girerse eğer- alsam siyaha boyatsam nasıl olur acaba ? Ne dersiniz ? 

16 inch lastik masrafı olmaz ;) 

Ford-Replicai-BK497-5X108-6-5X16-ET52-63

http://www.lastikal.com.tr/Ford-Replicai-BK497-5X108-6-5X16-ET52-63-4-Hyper-Silver-16-Jant-Takim-

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, H. Cenk said:

Şu jantı - satıcılar takasa girerse eğer- alsam siyaha boyatsam nasıl olur acaba ? Ne dersiniz ? 

16 inch lastik masrafı olmaz ;) 

Ford-Replicai-BK497-5X108-6-5X16-ET52-63

http://www.lastikal.com.tr/Ford-Replicai-BK497-5X108-6-5X16-ET52-63-4-Hyper-Silver-16-Jant-Takim-

sakın!

canlı gördüm bir kaç kez... sanki takınca "lansman jantı" havası yaratacağını düşünüyor insan değil mi?

ama emin olun araç üzerinde öyle durmuyor... hemen unutalım gitsin cenk abi :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 28 Nisan 2016 at 13:16, Sabri Özer said:

Bunun oem 19 " olanı var kugada var hatta 

ankarada görürsem resimliyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk said:

Nassı olur bu jant 17 ve 18i var.Ama Türkiyede yok. 

jant.jpg

klasik buluşma sonrası vücudu saran karıncalanmalar bunlar :smiley2k:

şaka şaka orada da konuşmuştuk zaten... çok güzelmiş, bence süper güzel olur. ama bu ekipmanı getirecek bir yiğido lazım bize.

17 yi pas geçelim, o kol aralıklarının daha fiyakalı gözükmesi için bu jantın 18 olması lazım minimum... kaliperlerde kırmızıya boyanacak, net! :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.