Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 style kol dayama

Önerilen Mesajlar

Anlıyorum.Peki sence nasıl ürün?Servisler konsol değiştirmeden olmaz diyor.O da 1000 tl civarı.... :blink:

serviste orjinal delmeden takılan yanlış hatırlamıyorsam kdv dahil 375 tl ye satılan bir kol dayama var FORD un kendi ürünü diye biliyorum. Forumda konusu mevcut ben bu arala başka şeylere yönelip taktırdığım için açıkçası biraz daha ilerilerre kaydırdım o ürünü  bakalım bir kaç ay sonra taktırabilirim ben de 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

serviste orjinal delmeden takılan yanlış hatırlamıyorsam kdv dahil 375 tl ye satılan bir kol dayama var FORD un kendi ürünü diye biliyorum. Forumda konusu mevcut ben bu arala başka şeylere yönelip taktırdığım için açıkçası biraz daha ilerilerre kaydırdım o ürünü  bakalım bir kaç ay sonra taktırabilirim ben de 

çıkma titanium orta konsolunu da buldum ben ama el frenini yeniden yapılandırlamarı gerekiyor bu seferde.Maliyetini servisle tekrar görüşeceğim.Umarım olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çıkma titanium orta konsolunu da buldum ben ama el frenini yeniden yapılandırlamarı gerekiyor bu seferde.Maliyetini servisle tekrar görüşeceğim.Umarım olur.

valla inşallah olur olursa da güzel olur ben buradaki servise tövbe ettim 15000 bakımına 682 tl verince sözüm ona heryer aynıymış. Tatvan daki servisten gidip alacağım daha fazla versem bile 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla inşallah olur olursa da güzel olur ben buradaki servise tövbe ettim 15000 bakımına 682 tl verince sözüm ona heryer aynıymış. Tatvan daki servisten gidip alacağım daha fazla versem bile 

maşallah yani 682 nedir yahu?Ben 436 ya yaptırdım onda da polen filitresine 110 lira yazmışlar.Bir daha gelmem dedim çıktım.Garantisi de bitiyor zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Tatvan'a baktım ellerinde dandik bi tane vardı hiç değmez ford'un kendi getirdiği kolçaktan haberleri yoktu sorarız falan dediler de pek oralı olmadılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

armster markalı bu ürünü focus 3 e taksam nasıl olur aracımın içi bej bu ürünün bej olanı da üretilmiyor muş arada denemek için kol dayamayı yerine kodum sanki çok yüksek gibi geldi bana ne yapmalıyım acaba taktıranlar var mı acaba bide bu ürün sanki bana kırılır gibi geliyor alt tablası kırılır mı acaba aracın orta konsolunu deldirmeye değer mi?

ben alırken bunu hediye taktirdim gayet memnnunum yanlislikkkkl a baazen hizlli yükledim mi çatır çatır ses geliyor ama saglam malzeme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.