Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 style kol dayama

Önerilen Mesajlar

Bundan sonra Servis işi bitmiştir benim için. Garantisi bitti çünki. Yapılan işlemler belli bunları dışarda yaptırsan en fazla 250 Tl civarı tutar. 1 Saatlik bakım işcilik ücreti 60 Tl. sana yazıyor 2 saat bakım yapıldı diye, alıyor 120 Tl.

Mevlüt bey iyi diyorsunuzda ford da nasıldır bilmiyorum ama volkwagen orjinal yedek parçalarınını sadece yetkili servislere veriyor özel servisler yan sanayi ürün kullanıyor bu ürünlerde çok ciddi olmasada sıkıntılar doğurabiliyor en basit örneği filtrelerin bile yan sanayi oluşu benim yakıt sarfiyatımı ikiye katlamıştı. helede özel servis elemanının filitrelerle alakası yok bir kaç kere mazot alırken depoya 0,50 yağ koymamı ve euro dizel yerine kırsal motorin koymamı söylediğinde film kopmuştu benim için. caddy i kamyon zannetti heralde. yetkili servise bu olayı aktardığımda eğer dediğini yapsaydın geçen sene için 4,000 tl masraf açardı sana dedi. yakıt püskürten büjiler euro dizele göre üretildiği için kırsal motorin kalın geliyor ve büjileri tıkıyor dedi yağ meselesini düşünemiyorum bile. büjilerin bir tanesinin fiyatı bin tl demişti. o günden sonra özel servis olayı bitti benim için. yine yakın bir arkadaşım hyundai arabasını 2 yıldır özel servise götürüyordu araba gaza bastığın zaman gitmemek için elinden geleni yaparcasına tavırlar sergileyince yetkili servise götürdü filtrlerin 2 yıldır hiç değişmediğini idda etmişler. olayın arkasını araştırınca sözde özel servis elemanı patronundan habersiz değiştirmediği filtreleri cebe atıyormuş değiştirdim diyede başka çıkma filtreleri veriyormuş bizim arkadasa olaya bakın ya film gibi. yetkili servislerde arabanızı profosyenel ellere teslim ettiğinizden emin olmak var birde sanayide 40 yıldır tofaş la uğraşmalarına rağmen tofaş motoruna bile hala aval aval bakan kendini usta zanneden insanlara teknolojik bir arabayı teslim etmek var. bence yetkili servisten şaşmayın. tamam pahalı olabilir ama güvenilir hiç olmassa. hem diğer arkadaşlarında dediği gibi elemanlarla kanka olursan 500 tl liste fiyatı olan bakımı 300 tl ye yaptırabilirsin. 3 tane arabam var üçünüde düzenli olarak yetkili servise götürüyorum hiç pişman etmediler beni emin olun sizde pişman olmazsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orta konsol komple fiyat 1100 TL. Ben sordum isterseniz getirtiriz dediler. Bana pahalı geldi. Ankarada iseniz ve bana pahalı gelmez diyorsanız Maltepe Tur oto yu arayıp daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Bu orta konsol meselesi benimde cok canımı sıkıyor. bana muğlada 2000 tl fiyat vermişlerdi satış temsilcisine içimden yüzüne karşı öyle bir sövdüm ki adamın hisleri kuvvetliymiş galiba el fireni çok kötü oluyor bu seferde diye teselli etti beni

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevlüt bey iyi diyorsunuzda ford da nasıldır bilmiyorum ama volkwagen orjinal yedek parçalarınını sadece yetkili servislere veriyor özel servisler yan sanayi ürün kullanıyor bu ürünlerde çok ciddi olmasada sıkıntılar doğurabiliyor en basit örneği filtrelerin bile yan sanayi oluşu benim yakıt sarfiyatımı ikiye katlamıştı. helede özel servis elemanının filitrelerle alakası yok bir kaç kere mazot alırken depoya 0,50 yağ koymamı ve euro dizel yerine kırsal motorin koymamı söylediğinde film kopmuştu benim için. caddy i kamyon zannetti heralde. yetkili servise bu olayı aktardığımda eğer dediğini yapsaydın geçen sene için 4,000 tl masraf açardı sana dedi. yakıt püskürten büjiler euro dizele göre üretildiği için kırsal motorin kalın geliyor ve büjileri tıkıyor dedi yağ meselesini düşünemiyorum bile. büjilerin bir tanesinin fiyatı bin tl demişti. o günden sonra özel servis olayı bitti benim için. yine yakın bir arkadaşım hyundai arabasını 2 yıldır özel servise götürüyordu araba gaza bastığın zaman gitmemek için elinden geleni yaparcasına tavırlar sergileyince yetkili servise götürdü filtrlerin 2 yıldır hiç değişmediğini idda etmişler. olayın arkasını araştırınca sözde özel servis elemanı patronundan habersiz değiştirmediği filtreleri cebe atıyormuş değiştirdim diyede başka çıkma filtreleri veriyormuş bizim arkadasa olaya bakın ya film gibi. yetkili servislerde arabanızı profosyenel ellere teslim ettiğinizden emin olmak var birde sanayide 40 yıldır tofaş la uğraşmalarına rağmen tofaş motoruna bile hala aval aval bakan kendini usta zanneden insanlara teknolojik bir arabayı teslim etmek var. bence yetkili servisten şaşmayın. tamam pahalı olabilir ama güvenilir hiç olmassa. hem diğer arkadaşlarında dediği gibi elemanlarla kanka olursan 500 tl liste fiyatı olan bakımı 300 tl ye yaptırabilirsin. 3 tane arabam var üçünüde düzenli olarak yetkili servise götürüyorum hiç pişman etmediler beni emin olun sizde pişman olmazsınız.

Erkan bey, siz yazdıklarınızda çok haklısınız, o konuda diyecek bir lafım yok. Ama bizim servisler Aracı sattıkdan sonra insanları yolunacak bir kaz gibi görüyorlar. Sizde diyorsunuz servislerle kanka olursanız diye. Ama Allaha şükür ben aracımı alalı iki sene oldu ve bu iki sene içerisinde toplam üç sefer servise gittim. Benim bacanağım çorumda Mersedes servisini işletiyor, nasıl olsa senede bir defa Amasyaya giderken yanına uğruyorum. O zaman parçaları servisten alır bakımını orda yaptırırım. Yoksa bir filtreye 50,60 Tl diyen zihniyetten ne beklenir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Bir kere orijinal felan değil bu ürün öyle yazmış ondan diyorum ayrıca sitede bundan taktıran vardı.

Arama motoru ile bulunabilir

Dikkat edersen monte edilme sekli çok çekici değil vidalar dışardan giriyor felan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.