Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 style kol dayama

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar piyasada satilan orjinal diye yutturduklarina aldanmamak lazim kol dayama konsol ile yekpare vitesin altina kadar uzuyor disarida satilan konsola delik delmenin anlami yok aracinizi deformasyona ugratmayin aldigim urun amerikada burada aldiginiz uyduruk kol dayamalardan daha uygun en onemlisi turkiyeye gelmesi getittirebiliyorsaniz hic kacirmayin derim eksradan 12 v cikis ve 220 v cikisi var takmadan once fotograflarini cekme firsatim olmadi serviste 10 dk taktilar sagolsunlar parca kodununun fotografini cektim oradan bakip fiyat sorabilirsiniz. Sirada geniz ekranli gosterge paneli var 200 euro sifir urun servisteki fiyati turkiyede sormaya cesaret bile edemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar piyasada satilan orjinal diye yutturduklarina aldanmamak lazim kol dayama konsol ile yekpare vitesin altina kadar uzuyor disarida satilan konsola delik delmenin anlami yok aracinizi deformasyona ugratmayin aldigim urun amerikada burada aldiginiz uyduruk kol dayamalardan daha uygun en onemlisi turkiyeye gelmesi getittirebiliyorsaniz hic kacirmayin derim eksradan 12 v cikis ve 220 v cikisi var takmadan once fotograflarini cekme firsatim olmadi serviste 10 dk taktilar sagolsunlar parca kodununun fotografini cektim oradan bakip fiyat sorabilirsiniz. Sirada geniz ekranli gosterge paneli var 200 euro sifir urun servisteki fiyati turkiyede sormaya cesaret bile edemedim.

Normal yollardan (kargo) geliyor mu amerikadan yoksa illa birisi ile getirtmek lazim? Yanlis hatirmaiyorsam 75 dolara almistiniz dogru mudur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrudur aldığım fiyat 75 dolar istanbuldan kargo sakarya ya 45 tl maliyet bu amerikadan gönderim yapılıyordu ama amerikan posta ile değil ups, dhl tarzı firma ile onlar nasıl bir işleme sokarlar bilemiyorum araştırmak lazım. ama türkiyedeki fiyata denk gelmeyeceği kesindir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrudur aldığım fiyat 75 dolar istanbuldan kargo sakarya ya 45 tl maliyet bu amerikadan gönderim yapılıyordu ama amerikan posta ile değil ups, dhl tarzı firma ile onlar nasıl bir işleme sokarlar bilemiyorum araştırmak lazım. ama türkiyedeki fiyata denk gelmeyeceği kesindir.

ya bazen gümrüğe takılıyor, sıkıntı çıkıyor bu tip şeylerde kargo-posta yolu ile gelince.. gerçi çok deneyimim yok, forumda e-bay üzerinden alışveriş yapan arkadaşların anlattığı kadarıyla biliyorum. amerikada tanıdığımız olsa kesin aldırırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bazen gümrüğe takılıyor, sıkıntı çıkıyor bu tip şeylerde kargo-posta yolu ile gelince.. gerçi çok deneyimim yok, forumda e-bay üzerinden alışveriş yapan arkadaşların anlattığı kadarıyla biliyorum. amerikada tanıdığımız olsa kesin aldırırdım.

Aperen karar verdiğinde beni de bilgilendirirmisin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne gülüyon bee...Bende düşünüyorum onu paylaşmaya çalıştım be ya....

Ben Aperen yazmana gülmüştüm..

E-bay'e baktım o satıcının o ürünü bitmiş. başka satıcılarda da göremedim.. Ürün ucuz, tekrar olursa almak birşey değil de, onu buraya getirtmek biraz sıkıntılı gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Aperen yazmana gülmüştüm..

E-bay'e baktım o satıcının o ürünü bitmiş. başka satıcılarda da göremedim.. Ürün ucuz, tekrar olursa almak birşey değil de, onu buraya getirtmek biraz sıkıntılı gibi.

Tamam Alperenim bende ya ben aldım demeden önce haberleşelim demeye çalışmıştım yaw....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Guest mustafa badem

peki elfreni işini nasıl yaptınız onu da degiştirmeniz gerekiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.