Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 style kol dayama

Önerilen Mesajlar

bende babam memlekette mobilyacı olduğu için telefon açtım bana 33*18*13 boyutlarında çok sert sünger koy dışı deri kapla dedim. Yaptı gönderdi kargo ile artık koyuyorum ortaya gayet rahat oldu.

Görünüm tartışılır.fotoğraflarını koyarım arkadaşlar. beklediğimden iyi oldu açıkcası.İşime gelmezse arka koltuğa atarım.yastık olur.uzun yolda feci rahatlatacak gibi duruyor.

Bu arada bizim araçların vites geçişleri baya rahatmış bilek,parmak hareketleri ile kolumu hareket ettirmeden yapabiliyorum.

Fotograflarını ekleyeceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

focus 3 style araçda o kadar donanıma bir kol dayama olmaması kötü bence c segmentinde eksiklik,

şimdi son durum nedir orjinal parça olarak istediğimizde fiyat ne oldu nerde kaça yapıyorlar. Ben daha önce 150 liralık kol dayamadan dacia logan mcv araca taktırmıştım vidalarla montaj edildiği için vites kutusu dahil orta konsolu oynatıyordu bir süre sonra yerinden çıkıyor yani sağlam durmuyor. Alan yada getiren olursa banada haber verirse sevinirim.

Teoman Akyar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugun fiyat aldım.izmir izkar dan.. yakıt filtresi hariç hepsi değişiyor.450 tl... 

450 TL mi ?

Çok pahalı yine ? Ne değiştirdi bu adamlar ? 180 ve 160 tl idi bizim 1 ve 2. bakım ücretleri 3.de 190 felandı..

bugun fiyat aldım.izmir izkar dan.. yakıt filtresi hariç hepsi değişiyor.450 tl... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaslar piyasada satilan orjinal diye yutturduklarina aldanmamak lazim kol dayama konsol ile yekpare vitesin altina kadar uzuyor disarida satilan konsola delik delmenin anlami yok aracinizi deformasyona ugratmayin aldigim urun amerikada burada aldiginiz uyduruk kol dayamalardan daha uygun en onemlisi turkiyeye gelmesi getittirebiliyorsaniz hic kacirmayin derim eksradan 12 v cikis ve 220 v cikisi var takmadan once fotograflarini cekme firsatim olmadi serviste 10 dk taktilar sagolsunlar parca kodununun fotografini cektim oradan bakip fiyat sorabilirsiniz. Sirada geniz ekranli gosterge paneli var 200 euro sifir urun servisteki fiyati turkiyede sormaya cesaret bile edemedim.

slm kenan bey bu sizin verdiğiniz ilandaki kol dayama ünitesini amerikadan aldım.ürün 15 gün icimde elime ulaşacak.serviste ücret olarak nekadar bi para aldılar sizden bilgi verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

focus 3 koldayama ıcın onerılerınız varsa yazabılırmısınız

Bugün yolladığınız tüm iletiler Türkçe karaktersiz LÜTFEN dikkat edelim aksi halde bunların forumda kalmasına izin verilmeyecektir.

Son kez bilgilerinize.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir tane cikma buldum titanyumdan, el freni dahil 1000 lira istedi. Oturma grubu parasina cikma kol dayama :)

Normal fiyat bu, f2'de de böyleydi. Siz tüm konsol ortasınıa değişiyorsunuz basit koldaya takmadığını unutmayın.. Şöyle birşey de var tabi atıyorum style - titanium arası fiyat 3-4 bin lira iken bu normal mi ? Onu ben bilmem sevdanıza bağlı.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

armster markalı bu ürünü focus 3 e taksam nasıl olur aracımın içi bej  bu ürünün bej olanı da üretilmiyor muş arada denemek için kol dayamayı yerine kodum sanki çok yüksek gibi geldi bana ne yapmalıyım acaba taktıranlar var mı acaba bide bu ürün sanki bana kırılır gibi geliyor alt tablası kırılır mı  acaba  aracın orta konsolunu deldirmeye değer mi?

post-5118-0-57159200-1382869975_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

eveet  bugün servisten gidip sordum  adamların haberi  yok kolçaktan.

Yakup  admin-kardeş-moderatör-sporcu-yönetici    :D

kardeşimin yayınlardığı  güncel aksesuar  ve donanım listesini  bizim forumumuz  aracılığı ile açıp gösterdim

haaaaaa

oldular.

ve  325 tl  fiyat verdiler.vidalamasız.

ama parça kodunu istedim vermediler  :)

Yakup kardşeim bu tüm kolçaklar ile ilgili  konulara yapıştırırıyorum  burada  

kolçak için baya konu var da arkadaşlar görmeyebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.