Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 style kol dayama

Önerilen Mesajlar

titanium dakiler gibi orjinal olsun istiyorum cumartesi büyük ihtimalle gidicem bayiye onu da sorarım.öncesinde yaptıran varsa veya bilen birisi fikir alayım dedim

Tüm orta konsol değişiyor oldukça maaliyetli olur.

Bekliyoruz sonucları :kıhkıh:

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Aracı aldığımda bana 1.000 Tl Demişlerdi. Bende Yüzsüzlük yapıp aracı alırken pazarlık yaptım kol dayama konsolunu onlara Eşantiyon olarak takdırdım. Onun haricinde paspas takımı Ecza çantası ve yangın söndürme tüpünü de hediye olarak aldım.Servisler her zaman için pahalı fiyat söylüyorlar. Geçen hafta aracın 2 nci yıl bakımına gittim 20.000 Km. Bana 530 Tl fiyat çıkardılar pazarlık sonucu 450 Tl.ye indirdiler ve Kredi kartına 10 taksit yaptılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapılanları sana yazayım Yakup,

1. Ana Bakım Benzinli araçlar (30.000 Km.)

2.Polen filtresi Tümü

3. Filtre komle,Filtre koku ve parçacık

4. Cam suyu antifirizi

5.Enjektör katkısı

6. Motor yağı

7.Filtre hava

8. Filtre yağ

9. Motor yağlama sistemi temizlik uygulaması

10. Temizleme sıvısı

11.Buji Takımı

12.Ve ufak tefek bazı malzemeler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan sonra Servis işi bitmiştir benim için. Garantisi bitti çünki. Yapılan işlemler belli bunları dışarda yaptırsan en fazla 250 Tl civarı tutar. 1 Saatlik bakım işcilik ücreti 60 Tl. sana yazıyor 2 saat bakım yapıldı diye, alıyor 120 Tl.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tanıdıgın olması lazım...yoksa fiyat evet..opel hele..illlaki olmazsa olmaz cam suyu 5.00 tl ...gecirir...kafadan..o yüzden bence iyi ilişkiler kurman menfaatine olacaktır...

Opelin varsa zaten ilişkilerin iyi olur..İnsignia clubu takip ediyorum adam AFL+ için 5 kere Yağmur sensörü için 5 kere gittim..Ayda bir uğruyorum diyor adam... ;):D Servis elemanları kanka sayılır artık diyor.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.