Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sprintbooster Taktırdım...

Tugay Kuruöz

Önerilen Mesajlar

6-8 Mart Ankara'dayım, arar hatırlatırım...

Memnuniyetle bekleriz, o tarihe kadar yapılacaklar listem tamamlanamaz muhtemelen ama bir ön gösterim yapabiliriz sanırım.

Şöyle birşey mi olacak ?   :naughty:  

Bize değil size nasıl göründüğü önemli, bekliyoruz yorumları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çatladık meraktan. 

Bende öyle :)  11:30'da yola çıktılar 60km. mesafeden gelecekler bekliyoruz bakalım, ama bu havada test sürüşü olmaz   :aman:

Yani çok basit bir iki denemeden öteye geçilmez heralde.

Sürekli ESP ye yüklendiği için Sprint Booster'ı bile kapattım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılım  BTG maslak eşliğinde yüklendi, orjinal ecu bilgileri okundu mail ile gönderildi ve mail yoluyla alınıp tekrar ecu'ya yazıldı, bu hava / yol  şartlarında test mümkün değil ama küçük bir şürüş yaptım 423 Nm. tork kendini iyi hissettiriyor. Belli ki Sprint booster ile beraber çok iyi iş çıkaracaklar. Not ettiğim birkaç veriyi ilerleyen zamanlarda karşılaştırmaya çalışacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılım  BTG maslak eşliğinde yüklendi, orjinal ecu bilgileri okundu mail ile gönderildi ve mail yoluyla alınıp tekrar ecu'ya yazıldı, bu hava / yol  şartlarında test mümkün değil ama küçük bir şürüş yaptım 423 Nm. tork kendini iyi hissettiriyor. Belli ki Sprint booster ile beraber çok iyi iş çıkaracaklar. Not ettiğim birkaç veriyi ilerleyen zamanlarda karşılaştırmaya çalışacağım.

1+1=3 oluyor ikisi bir arada. 

Ben hepsini ayrı ayrı test ettim ve bir arada kullanımını çok beğenerek almıştım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.