Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone Wince Erişimi Ve Arayüz Değiştirme

Esen A.

Önerilen Mesajlar

Esen bey.  anladigim kadariyla bu yontemle cihaz markasi ne olursa olsun erisim saglariz sanirim. Bu update.exe dosyasini sd carda atıp ayni nav path seklindemi erisim saglayacagiz? Sizin tahmininize gore pc de nasi windows denetim masasina erisiyorsam bunlada cihazin denetim masasina ulasiriz, diyebilirmiyiz.

Bu kadar cok soru sormam cihazı birdaha kullanilmaz hale getirme korkusundan kaynaklanıyor. Bas agrittim kusura bakmayin.

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada orj skin üstünde biraz oynadım. Gereksiz olan butonları kaldırdım. Klima ikazları ve oto park sorunsuz şuan. Duvar kağıdını değiştirip istediğiniz fotoğrafı atabilirsiniz.

Download linki burada: http://turbobit.net/nd5399is24ti.html
1eae0f06b76d6ac91a4d6c90273ffcee.jpg
c2df7786a2644845292917d974dd4c12.jpg

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Esen bey.  anladigim kadariyla bu yontemle cihaz markasi ne olursa olsun erisim saglariz sanirim. Bu update.exe dosyasini sd carda atıp ayni nav path seklindemi erisim saglayacagiz? Sizin tahmininize gore pc de nasi windows denetim masasina erisiyorsam bunlada cihazin denetim masasina ulasiriz, diyebilirmiyiz. Bu kadar cok soru sormam cihazı birdaha kullanilmaz hale getirme korkusundan kaynaklanıyor. Bas agrittim kusura bakmayin.

Teoman Bey ne demek, sıkıntı yok. Maksat birbirimize yardımcı olmak.

update.exe dosyasını USB belleğin kök dizinine kopyalıyorsunuz. Diyelim belleği bilgisayarınıza takınca F: sürücüsüne yükleniyor. O zaman, F:\update.exe şeklinde görünecek. UBS belleği aracımıza takıyoruz. Sistem arayları menusünden (Navigasyon path belirlediğimiz ekran) sağ üst köşedeki Güncelle (update) düğmesine basıyoruz. Cihaz otomatik olarak USB bellekteki update.exe dosyasını çalıştırıyor. Bu dosya da Windows görev çubuğunu gösterip masaüstüne geçiş yapıyor. Burdan kopyala yapıstır, sil gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Cihazı açıp kapattığınızda eski haline döner (masaüstü görünmez). 

Dosyanın cihaza hiçbir zararı olmaz. Zaten servisler de bu dosyayı cihazı güncellemek için kullanıyor. Gönül rahatlıklığıyla kullanabilirsiniz. 

Güncelle düğmesinin yeri

post-2178-0-79338400-1424857352_thumb.jp

@Doğan Kurban, Elinize sağlık güzel ve sade olmuş. Ben de buna benzer birşey yapmıştım. Ama ben otomatik parkı çalıştıramadım bir türlü. Boş siyah ekran çıkıyor. Belki kaydederken bir sıkıntı oldu.

Ana ekran: Sadece uygulamalar ve ekranı kapat düğmesi mevcut.

post-2178-0-50869000-1424857723_thumb.jp

Uygulamalar ekranı: 

post-2178-0-45948300-1424857829_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da radyo ekranı. Sadece FM frekansları var. Diğeri zaten Ankarada çekmiyor. Bir de elle arama kolay olsun diye frekans bantı ekledim. Aslında PTY ve AF'yi de kullanmıyorum hiç. Onları da kaldırabilirmişim. TA (Traffic announcement) da Türkiyede pek kullanılmıyor ama ne olur ne olmaz. Belki lazım olabilir.

post-2178-0-29082100-1424858107_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Esen Bey. Son soru :) sizce bu exe dosyasi wince yazılımı olan olan hermarka cihaza uygun  uygun olurmu? Tesekkurler.

Skin ler cok guzel olmus...

Edit. bu skinler gerçekten güzel.

TA olması iyi olur tünellerde iyi oluyo :D

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Teoman Saraç Bey, temel olarak çalışma prensibi çok basit aslında. Windows'ta dolaşmayı sağlayan explorer.exe dosyasını çalıştırıyor. Yani uygundur. Bir sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum. Ama ben Cyclone'dan önce hiç WinCE kullanmadım, o yüzden konuya hakim değilim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim. Artık cesaret edip deneyeceğim. Teşekkürler tekrardan

@Teoman Saraç Bey, temel olarak çalışma prensibi çok basit aslında. Windows'ta dolaşmayı sağlayan explorer.exe dosyasını çalıştırıyor. Yani uygundur. Bir sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum. Ama ben Cyclone'dan önce hiç WinCE kullanmadım, o yüzden konuya hakim değilim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan Bey; ilk sayfada verilen arayüzlerin otomatik parkı çalıştırmadığı şeklinde yorum okudum. Hangileri desteklemiyor. Yukarıda düzenleme yaptığınız arayüzü ne zaman yükleyeceksiniz.

En son attığım fotoğraftakileri az daha geliştirip yükleyim. Oto park ve klima göstergesi çalışıyor. Birazdan link atıyım

@Yücel Yaman buyrun link atıyorum.İsterseniz bir deneyin size göre kullanışsız olan yerleri ve olmasını istediğiniz kısayolları söyleyin eklemeye çalışıyım.

Link daha sonra ekliyim.Benim aracın fotoğrafları olan temaymış bu sanırım istemezsiniz :)

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah Allah Razı olsun.

En son attığım fotoğraftakileri az daha geliştirip yükleyim. Oto park ve klima göstergesi çalışıyor. Birazdan link atıyım

@Yücel Yaman buyrun link atıyorum.İsterseniz bir deneyin size göre kullanışsız olan yerleri ve olmasını istediğiniz kısayolları söyleyin eklemeye çalışıyım.

http://turbobit.net/kb89zpwyvqm1.html

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş, ShallowBright4 skininde olduğu gibi arayüz değişikliği yapabilirseniz çok güzel olur diye düşnüyorum. ( İnşaallah ukelalık etmiş olmam. )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah Allah Razı olsun.

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş, ShallowBright4 skininde olduğu gibi arayüz değişikliği yapabilirseniz çok güzel olur diye düşnüyorum. ( İnşaallah ukelalık etmiş olmam. )

Yok estağfurullah. Sıkıntı şu. Orj tema harici oto park çalışmıyor. O yüzden hep orj tema üstünde çalıştım. Sorunsuz çalışıyor. İkonları değiştirebilirsem daha farklı temalar yapcam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok estağfurullah. Sıkıntı şu. Orj tema harici oto park çalışmıyor. O yüzden hep orj tema üstünde çalıştım. Sorunsuz çalışıyor. İkonları değiştirebilirsem daha farklı temalar yapcam

Doğan Bey; Mp3 ile Radyo ve genel menülerin arka planını değiştirebilirseniz çok güzel olacağı kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan Bey; Mp3 ile Radyo ve genel menülerin arka planını değiştirebilirseniz çok güzel olacağı kanaatindeyim.

Ben zevkime göre ekledim onları.İsterseniz özel mesajla bana fotoğraf atın beğendiğiniz.Ona göre değiştiriyim.Bunlar dışında sorun var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.