Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone Wince Erişimi Ve Arayüz Değiştirme

Esen A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba, ben de aracım için piranha marka taşınabilir navigasyon cihazı almıştım. Burada ki yöntemler ile win ce ye ulaşıp sistem dosyalarındaki resim dosyalarını değiştirerek kendime göre düzenlemiştim. fakat bir bmp dosyasının adını yanlış yazdığım için cihaz açılır açılmaz hata penceresi açılıp ilgili bmp dosyası bulunamadı gibi bir yazı yazıyor ve oylece kalıyor. Cihaz açılmadığı için win ce ekranına ulaşıp dosya adını düzeltemiyorum. Cihazın kendi hafızasına ulaşıyorum ancak dosyalar residentflash2 isimli bir sürücü de ve o da sadece win ce de iken görünüyor. Kısacası. Cihazın açılır açılmaz win ce ye geçmesini sağlayabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de Roadstar rn-8200 duble din teyp var.wince ile dosyalarına girdim fakat orada data adında bir klasör var ve onun içinde dump files adında bir klasör var.O klasörün içinde ise kdmp uzantılı dosyalar var.Arayüz dosyaları bu mudur acaba?Bu ise bu dosyaları nasıl açıp düzenleyebiliriz.Özellikle mp3 player arayüzünde yazılar çok küçük.Bunu değiştirebilir miyiz?

roadstar1.bmp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Oncelikle selamlar arkadaslar. Yeni uye olarak aranizdayim. Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler. Esen arkadasima ya da bilgisi olan baska arkadasima bir sorum var. Elimde cyclone marka aracimda kullandigim bir cihaz var. Ger gorus kamerasi dahil navigasyonu muzikler hersey calisiyor. Form u takip edip arayuzunu dwgistirdim. Sonra navigasyon isine gireyim dedim. Kartu yedeklemek yerine elimde 16 gb lik baska bir kart vardi. Cyclone la gelen kartin icindekileri ona kopyalayip diger herseyi silip buldugum igo yu da yukleyip yapmayi denedim ama olmadi. Bu arada aracin usb sinde de 32 gb lik muziklerin yulu oldugu bir flashim vardi. Ne zaman ne oldu bilmiyorum ama oncesinde dahili hafizasinda 10 sarki ve az da olsa bos yer varken artik ne bos yer var ne de sarki listesi kaydedebiliyorum. Ayrica dahili hafizayi full gösterip icinde ne muzik ne resim ne video hicbirsey yok. Fakat full. Eaen in dediği seyi yapip windows ce 6 ekranina ulastim. Orada nand diye bir rom var ve boyutu cihazda gördüğüm boyula ayni. Icine girdigimde de bir garip dosya isminin harici de hicbirsey yok. Sanirim burada bir bozukluk var. Benim derdim ise su. Eskiden usb yi actigimda muziklerim kaldigi yerden devam ediyordu ayrica ses ayarini hic degistirmwk zorunda kalmiyordum. Fakat simdi her muzik bolumunu actigimda dosyalari tekrar buluyor ses ayarlari default geliuor ve muzik listesini kaydedemiyorum cunku dahili hafizam full. Biraz uzun yazdim ama ne yapmam gerekiyor. Cihazi merkeze yollamak da istemiyorum. Maliyetli olacak. Ol.azsa boyle kullanacagim. Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 29 November 2015 at 0:18 AM, Ali Özdil said:

Bende de Roadstar rn-8200 duble din teyp var.wince ile dosyalarına girdim fakat orada data adında bir klasör var ve onun içinde dump files adında bir klasör var.O klasörün içinde ise kdmp uzantılı dosyalar var.Arayüz dosyaları bu mudur acaba?Bu ise bu dosyaları nasıl açıp düzenleyebiliriz.Özellikle mp3 player arayüzünde yazılar çok küçük.Bunu değiştirebilir miyiz?

roadstar1.bmp

Dump dosyaları döküm dosyalarıdır. Bazı programlar çalışırken çalışma durumlarına ilişkin (hata, uyarı, başarı, vb.) dökümler alırlar ve bunları dosyalara kaydederler.

Roadstar markada da büyük ihtimalle aynı arayüz işleme programı kullanılır, eğer öyle ise dosya uzantısı rrui'dir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhabalar ben yeni üye oldum,

Bu konunun ilk mesajında anlatılan yöntemle CEMenu yü denemek istedim fakat bazı linkler kırılmıştı. Dosyaları indiremedim ancak Win CE 5.0  emülatörünü başka yerden indirip kurdum ve bu sitedeki linkle de CEMenu dosyalarını indirdim. Esen A.  arkadaşın anlattığı gibi SD kart olarak gösterip emülatörde açmaya çalıştım ancak emülatör dosyaları tanımadı. Bu bir windows ce uygulaması değildir hatasını alıyorum. Eğer Emülatörde çalıştırabilen varsa yardımedebilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkcası konuyla ilgili daha önce yazmış ve bilgisi olduğunu düşündüğüm bir kaç arkadaşı online görmüştüm ve direk onlardan özel mesaj yoluyla bilgi almak istedim ancak 5 mesaj atmadan özel mesaj atılamıyormuş, bu sebeple onlara yazamadım. Burada yazdığım mesaja da cevap gelmediğini görünce ve İişim biraz acil olduğu için tekrar mesaj gönderdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.