Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cyclone Wince Erişimi Ve Arayüz Değiştirme

Esen A.

Önerilen Mesajlar

İkon ekleyeceğim demiştiniz göz alıcı ikonlar koyarsanız güzel olacağına canı gönülden inanıyorum. Ellerinize sağlık şimdiden.

Aslında ekliyorum fakat boyutunu küçültünce saydamlığı gidiyor.O da kötü oluyor.Akşam biraz kurcalıyım bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Cyclone merkezinden bilgi aldım.Güncelleme bugün itibariyle cihazlara atılıyormuş.Bu güncellemeyle sesli komut aktif edilmiş.Yapmanız gereken cihazı takılan (Yetkili ford servisi,aksesuarcı vs.)  yere giderek talep etmeniz.Sorularınız var ise bu numaradan ( 02126593141 ) bilgi alabilirsiniz. Güncellemeyi kendiniz yapmaya çalışmayın çünkü cihaz güncelleme bitiminde şifre isteyecek.Bu şifre sadece fabrikasından alınabiliyor.Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cyclone Marka Cihaza Tema Tasarlıyordum. Deneme Amaçlı Ana Menüdeki Tüm İkonları Sildim Sadece Arka Plan ve Saat Koydum ve rrui uzantılı dosyayı oluşturarak cihaza tema olarak yükledim. Gayet Güzel Çalışıyor Fakat Menü Tuşunuda Silgiğim İçin Tekrar ne Yeni Tema Seçebiliyorum Nede Cihazın Dosya Yöneticisini Açabildigim İçin Win CE Arayüzüne Erişebiliyorum. Bu Cihazı Nasıl Fabrikasyon Teması ile Başlatabilirim veya Cihazı Yerinden Söksem Cihazın Arkasında Bilgisayara Bağlayabileceğim Bir Usb Portu Falan Varmı Oradan Müdahale Etsem Bilgisayar Bağlayıp Bilgisi Olan Varsa Yardım Edebilirmi Şimdiden Teşekkürler.

Böyle Kaldı Alet

N58Akg.png

Onur Bilke tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sorunu aşmak için yaptığım adımlar şöyle usb porta usb klavye takmayı denedim win ce klavyeyi görmedi.

Usb Belleğe ve sd karta autorun.inf oluşturup setup.exe dosyasını çalıştırmayı denedim. Win ce arayüzüne yine erişemedim.

Usb Belleğe ve sd karta autorun.inf oluşturup setup.exe dosyasını çalıştırmayı denedim. Win ce arayüzüne yine erişemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Onur Bilke Bey, Navi tuşuna bastığınızda navigasyon programı çalışıyor mu? Eğer çalışıyor ise navigasyonun yüklü olduğu MicroSD kartı bilgisayarınıza bağlayın. Bu işlem için kart okuyucu aparat lazım. Eğer aparat yoksa Android marka MicroSD kart yuvası olan bir telefon ya da tablet kullanabilirsiniz. Navigasyonun yüklü olduğu klasördeki exe dosyasını (örn: DontPanic.exe) exe.bak ya da başka bişey olarak isimlendirin (örn: DontPanic.exe.bak). (Windows kullanıyorsanız bilinen uzantıları sisteminiz gizleyebilir. Eğer öyleyse uzantıları göstemek için ayarları değiştirmeniz gerekir.) Update.exe dosyasını navigasyonu çalıştıran exe dosyasının ismine çevirin, SD kartı yuvasına takıp Navi tuşuna basın. Bu navi yerine ismi değişen update.exe'yi çalıştırır ve sizi WinCE'ye ulaştıracaktır. İşiniz bitince exe dosyasını tekrar geri ismine çevirmeyi unutmayın. Siz gene de her ihtimale karşı bence Navigasyon programınızı bilgisayarınıza yedekleyin.

Eğer Navi tuşuna basınca navigasyon programı çalışmıyorsa ne yaparız bilmem. Çünkü menu olmadığı için herhangi bir yolla dosya çalıştırma yetkimiz yok. Servise gitmek gerekebilir. 

Bol şans.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cyclone Marka Cihaza Tema Tasarlıyordum. Deneme Amaçlı Ana Menüdeki Tüm İkonları Sildim Sadece Arka Plan ve Saat Koydum ve rrui uzantılı dosyayı oluşturarak cihaza tema olarak yükledim. Gayet Güzel Çalışıyor Fakat Menü Tuşunuda Silgiğim İçin Tekrar ne Yeni Tema Seçebiliyorum Nede Cihazın Dosya Yöneticisini Açabildigim İçin Win CE Arayüzüne Erişebiliyorum. Bu Cihazı Nasıl Fabrikasyon Teması ile Başlatabilirim veya Cihazı Yerinden Söksem Cihazın Arkasında Bilgisayara Bağlayabileceğim Bir Usb Portu Falan Varmı Oradan Müdahale Etsem Bilgisayar Bağlayıp Bilgisi Olan Varsa Yardım Edebilirmi Şimdiden Teşekkürler.

Böyle Kaldı Alet

Focus 3 için yaptığım bir tema var işinize yararmı bilmiyorum.İsterseniz bir deneyin.Eksik kalan fonksiyon olursa eklerim.Ben cihazın üstünde olan tuşların ekrandaki erişimini sildim.Gereksiz yer kaplıyor ekranda.

http://turbobit.net/z3ufk9z9d630.html

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam maalesef aklıma geldi bahsettiğiniz yöntem fakat ben arayüzdeki tüm butonları kaldırdığım için navigasyon programıda çalışmıyor. Sadece Radya TV DVD Arasında Geçiş Yapabiliyordum. Keşke Navigasyon Programı Otomatik Olarak Çalışsaydı :) Cyclone Servisi İle Görüştüm Kendileride Yapacak Bişey Olmadığını Cihaza Yeniden Yazılım Yüklenmesi Gerektiğini Söylediler. Yani Kısacası Cihaz Çalıştığı Zaman Win CE otomatik olarak Multimedia Arayüzünü Başlatıyor ve Dosya Yöneticisine Giremediğimiz İçin Hiç Bir Şekilde Exe Uygulama Çalıştıramıyoruz. Cihazı Bugün Gönderdim Cyclona Bakalım Ne Olacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam maalesef aklıma geldi bahsettiğiniz yöntem fakat ben arayüzdeki tüm butonları kaldırdığım için navigasyon programıda çalışmıyor. Sadece Radya TV DVD Arasında Geçiş Yapabiliyordum. Keşke Navigasyon Programı Otomatik Olarak Çalışsaydı :) Cyclone Servisi İle Görüştüm Kendileride Yapacak Bişey Olmadığını Cihaza Yeniden Yazılım Yüklenmesi Gerektiğini Söylediler. Yani Kısacası Cihaz Çalıştığı Zaman Win CE otomatik olarak Multimedia Arayüzünü Başlatıyor ve Dosya Yöneticisine Giremediğimiz İçin Hiç Bir Şekilde Exe Uygulama Çalıştıramıyoruz. Cihazı Bugün Gönderdim Cyclona Bakalım Ne Olacak :)

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Evet arkadaşlar cyclone sesli komut için güncellemeyi çıkarttı.Yüklenen araçlardan ve adı bende gizli arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla tüm modellerde Navigasyona radyoya sesli aramaya ve cihazdaki programların hepsine sesli kumanda edilebiliyor.Araçta sync olmasa dahi cihaz sayesinde saydığım özellikler kullanılıyor.Hatta üyelerimizden bir arkadaşımızın trend x aracında denenmiş ve çalışmış.Bir fırsat bulup güncellemeyi yaptırmam lazım artık.Yakında inceleme sonuçlarını buradan aktarırım.İyi akşamlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar cyclone sesli komut için güncellemeyi çıkarttı.Yüklenen araçlardan ve adı bende gizli arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla tüm modellerde Navigasyona radyoya sesli aramaya ve cihazdaki programların hepsine sesli kumanda edilebiliyor.Araçta sync olmasa dahi cihaz sayesinde saydığım özellikler kullanılıyor.Hatta üyelerimizden bir arkadaşımızın trend x aracında denenmiş ve çalışmış.Bir fırsat bulup güncellemeyi yaptırmam lazım artık.Yakında inceleme sonuçlarını buradan aktarırım.İyi akşamlar.

Alıntıdır [emoji4]. Zaten radyo açık[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.