Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

11 saat önce, Doğan Kurban said:

Aynen abi. Arkadakini hiç kullanmıyorum açıkcası.Elektriği ondan alırım.Öndeki dursun boşver.Telefon şarj ederim. Matkapla arabayı kaldırrım :D (Bakalım kendini ifşa edecekmi bunu yapan)

onların beslemesi ortak zaten. yani yine koltuk ısıtmayı full çalıştırdığında sana 5A kalıyor, şarj için filan fazlasıyla yeterli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün elektrik tesisatıyla padlerin montajını yapcam. Sıkıntısız bitecek inş. Zaman yetmezse diğer koltuğu yarın yaparız artık

Detaylar dört gözle bekleniyor [emoji4]

O zaman bir ipucu olsun bu. Orj bardaklıktaki çakmaklığın yerine kumandayı idareten oturttum. Makyajlıyacam sadece

b5ac84096cc38ad65c5d89b22e1c5fd2.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Doğan Kurban  Haberlerde duydum Angara buzzzz gibiymiş. Tahminime göre sen sökemedin koltukları. Yanlız havalar böyle giderse anca sen baharda sökersin ....

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Doğan Kurban said:

Sağolsun belediyemiz arabalarımızı kar üstünde deneyelim diye dün birçok fırsat verdi bize. Gayette iyiydi ha.

Oh ne güzel :)

Belediye kendinizi geliştirmeniz için zemin hazırlamış sonra siz başgan a laf söyleyin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.