Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

14 dakika önce, Doğan Kurban said:

Doğan abi bu linkten siparişi veriyorum, 1 sipariş almış sadece ama güvenilir satıcı sanırım. sen de aynı satıcıdan mı sipariş verdin 4 koltuk olanına? 39.99 dolar, free shipment, (free montaj :D)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Osman Türkol said:

güzel olmuş emeklerinize sağlık.Yalnız çekindiğim bir nokta var.Bu Doğan Kurban denen kişi ve onun yandaşları bende dahil,Ford tarafından siz neden bizim araçlarımızı kurcalıyorsunuz siz bi gelin hele yakına derlerseeee  

Sıkarım topuklarına olur biter.

Şimdi, Kerem Bozdoğan said:

Doğan abi bu linkten siparişi veriyorum, 1 sipariş almış sadece ama güvenilir satıcı sanırım. sen de aynı satıcıdan mı sipariş verdin 4 koltuk olanına? 39.99 dolar, free shipment, (free montaj :D)

Ben teoman hep bu adamdan aldık. Benim 2 siparişim oldu hatta. İlk set Serkan ın attığı fotodakilerden. Bu satıcı çok hızlı gönderiyor nedenini anlamaım 9 günde elimdeydi ürünler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kaçırdıklarına sıkarım,Korkma yanındaym

9 dakika önce, Serkan Karakoca said:

Kim demiş oem koltuk ısıtma hyundaı getzde yok diye :D doğan abi teşekkürler .... ürün gayet başarılı fiyat konfor olarak bedava montajı kendim yaptım ... Önemli bir nokta üretici firma pedlerin arasına döşemenin kanca tel kısmına  dikiş gelirse diye rezitansların arasına bile boşluk bırakmış maket bıçağı ile kesip kanal şeklinde açıp  tamamen kopartmadan montaj yapabilirsiniz.pedleri ışığa doğru kaldırın boş kısımlar belli oluyor zaten 2-2.5 cmlik ...kolay gelsin ...

gZN4jZ.jpg

kn21Zy.jpg

E57zQv.jpg

Serkan listeye sen de girmek üzeresin

bu koltuk ısıtmalarından üşüyen ve üşümeyenler belli oluyor.

Far ayarı ile ısıtma ayarı karışmasın birbirine sonra yangın var deme

Osman Türkol tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serkan listeye sen de girmek üzeresin

bu koltuk ısıtmalarından üşüyen ve üşümeyenler belli oluyor.

Far ayarı ile ısıtma ayarı karışmasın birbirine sonra yangın var deme

osman bey benim arabada zaten bu orjinal olarak var zaten şimdi babamın arabasında olmasın mı :) dedim giriştim toplam 1 saatte bitti montaj :) 

babam sen işi biliyon diyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Doğan Kurban said:

Osman abi siparişini ver hadi sende. Bak nisan mayıs gibi oradayım büyük ihtimalle. 2 arabayı da aradan çıkartırız.

abi montajda elektriği nereden alacağız? benim arabada çakmağın yeri sizinkinden farklı. 2. çakmak bagajda :D

fuse tap siparişi verdin mi? acaba fuse tap ile direk sigorta kutusuna mı gitsek elektrik için?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi montajda elektriği nereden alacağız? benim arabada çakmağın yeri sizinkinden farklı. 2. çakmak bagajda :D

fuse tap siparişi verdin mi? acaba fuse tap ile direk sigorta kutusuna mı gitsek elektrik için?

Farklı yerden alabilirsin yahu. Bu konuda bence elektrikçiden yardım al yanlış yönlendirmeyim seni. Bagajdaki çakmaklığa elendürük nereden gidiyor acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Doğan Kurban said:

Farklı yerden alabilirsin yahu. Bu konuda bence elektrikçiden yardım al yanlış yönlendirmeyim seni. Bagajdaki çakmaklığa elendürük nereden gidiyor acaba?

sen elektriği nereden alıyorsun koltuk ısıtma için? çakmak bagajda sağda ama elektrik nereden gider hiçbir fikrim yok. belki bagajdaki sigorta kutusundan?

bu arada iş bankası kur farkı ile 120,14TL olarak siparişi verdim bakalım ne zmaan gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

sen elektriği nereden alıyorsun koltuk ısıtma için? çakmak bagajda sağda ama elektrik nereden gider hiçbir fikrim yok. belki bagajdaki sigorta kutusundan?

bu arada iş bankası kur farkı ile 120,14TL olarak siparişi verdim bakalım ne zmaan gelecek.

Yaz not olarak. 4 mart a kadar elinde olur. Ben vitesin oradaki çakmaklıktan aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çakmağın arkasından alabilirsiniz ben öyle yaptım sigortada şansıma 20 amper çıkınca ballı kaymak oldu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Serkan Karakoca said:

çakmağın arkasından alabilirsiniz ben öyle yaptım sigortada şansıma 20 amper çıkınca ballı kaymak oldu :D

Isıtıcı da 15A. hiç sorun çıkmıyor yani. Neyse cumartesi montajı yapayım. Elektrik bağlantısının arasına soket koycam. Yazın soketi söküp tamamen devre dışı bırakcam. Kışa girerken takarım soketi.

7 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

montaj işi senin gelmeni bekler abi. nasıl olsa bu yıl aciliyeti kalmadı artık :)

Sen ben gelmeden koltuk içlerine padleri yerleştir gerisi kolay. Bir de koltuk oturak kısmının ortasından dikiş geçiyorsa döşemeciden yardım alsan daha iyi olur bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Doğan Kurban said:

Isıtıcı da 15A. hiç sorun çıkmıyor yani. Neyse cumartesi montajı yapayım. Elektrik bağlantısının arasına soket koycam. Yazın soketi söküp tamamen devre dışı bırakcam. Kışa girerken takarım soketi.

Sen ben gelmeden koltuk içlerine padleri yerleştir gerisi kolay. Bir de koltuk oturak kısmının ortasından dikiş geçiyorsa döşemeciden yardım alsan daha iyi olur bence

koltuğun ortasında dikiş olmamalı ama akşam kontrol ederim. @Osman Türkol sen de sipariş verecek misin? montajı birlikte de yapabiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.