Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

Kablo üzerindeki sigorta anahtar biyetine kullanılabilir aslında. Yerini konsol-koltuk arasında dışarıda kalacak şekilde ayarlayabilirsem. Ya da yerini değiştirip kablonun koltuk altına denk gelecek kısmına alıtım sigorta kutusu kısmını. Oradan yazın sigorta çekilip kışın takılabilir.

Koltuklardan kolsola döşemenin altından gidilebilecek boşluklar var mı abi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

Kablo üzerindeki sigorta anahtar biyetine kullanılabilir aslında. Yerini konsol-koltuk arasında dışarıda kalacak şekilde ayarlayabilirsem. Ya da yerini değiştirip kablonun koltuk altına denk gelecek kısmına alıtım sigorta kutusu kısmını. Oradan yazın sigorta çekilip kışın takılabilir.

Koltuklardan kolsola döşemenin altından gidilebilecek boşluklar var mı abi?

Altta halının altından geçir en temizi. Isıtıcı pad leri koltuğa bantlarıyla yapıştırırsan çok daha iyiolur. Yapıştırmayınca pad kayıyor ve katlanıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün keşif yapmaya arabaya indim, konsolun yan kapağını açamadım :D torpido altında ufak bi kapak var, onu zor bela açtım, tırnağını kırmadım ama yerinden oynadı, kapakta hafif oynama var artık. Kapağı çıkarınca altından yine yuvarlak bir kapakımdı çıktı, çekince kopar kırılır diye çekinince de geri kapattım.

Özet:

Yandaki kapağı nasıl söküyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Secenekler : gözünü karartip işe koyulacaksin, vaz gececeksin ya da bir ustaya gideceksin sanirim. Ama emin ol korkma başlangıçta herkes tedirgin olup korkuyor ama sonra alisiyor. Asil en buyuk sorun alismak. Bir cesaret geliyor komple arabayi sokmeye basliyorsun. Iste sonrahep masraf cikiyor. Dun kamerayi montaj yaparken ne gördüm. Hep dedigim gibi adamlar benim arabayi titanyum yapmislar son anda vasgecip trende cevirmisler. Cunku kamera montaji yaparken yagmur sensörü ic ön aydinlatma hatti çekildiğini gordum. Neyese korkma yaparsin. Sag ve soldaki buyuk parcada ufak bir kapak gibi birseyler olmali orda ufak bir plastik vidamsi birsey var onu cikar sonra o parçayı onden arkaya dogru cek cikmasi gerek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hah işte o küçük kapağı çıkardım altında yuvarlak plastik bişey vardı vida gibi, döndürdüm elimle çıkmadı, çekince de kopacak gibi geldi bıraktım ben de uğraşmayı. Direk çekeyim mi onu, ortasında da küçük delik var anlamadım nasıl bişey olduğunu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

Hah işte o küçük kapağı çıkardım altında yuvarlak plastik bişey vardı vida gibi, döndürdüm elimle çıkmadı, çekince de kopacak gibi geldi bıraktım ben de uğraşmayı. Direk çekeyim mi onu, ortasında da küçük delik var anlamadım nasıl bişey olduğunu.

O vida değil .plastik geçmeli parça. Onu %90 ihtimalle kıracaksın. Çekmekten başka alternatifin yok. Ben 5 tane felan kırdım sıkıntı yok yedek var bagajda ha ha.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

tek kullanımlık bi parça o çekerek çıkacak çıkarken dişleri ters tarafa bükülecek. en son 75 kuruşa aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Abi konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende aliexpressden alıp takmayı düşünüyorum başta elektriği çakmaklıktan almayı düşünüyordum ama unuturum akü biter diye kontaktan almaya karar verdim acaba kontağın amperi yeter mi yada tehlikeli mi olur kontak yerine teybe kontaktan gelen kabloya mı bağlasam diye düşünüyorum bir de koltuğu sökerek yapacağız mecbur oturma kısmı tamam da sırt kısmı çok kapalı gibi sırt kısmını mı aralayıp içine soktun yoksa onun da kılıfı sıyrılıp çıkıyormu?

--16 dakika sonra eklendi--

Uzaktan kumanda işini de normal tuşlu alıp ekstra olarak da o kumanda dan alıp takıcam onun 4 tuşlu olanları da var bağlantı teknik olarak çok basit aslında https://tr.aliexpress.com/item/IC-2262-2272-4-CH-Key-315MHZ-Wireless-Remote-Control-Receiver-Module/32505761915.html?spm=2114.010208.3.390.e2VIw0&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=0b84ff50-a34c-4855-8d41-84a130cafefb 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.