Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

O zaman deri eldiveni ters çevirip giy.O hissi alırsın ne diyem yav başka

Bak bunu düşünmemiştim.

Konunun özüne inecek olursam, ben sanki bu işe cesaret edemezdim. Gidip çakmaklıktan çalışan ve bu pedlerden daha geniş yer kaplayan, yine bu pedlere göre aıza yapması ihtimalinde daha kolay tamir edilebileceğini düşündüğüm ısıtmalı minderlerden temin ederdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak bunu düşünmemiştim.

Konunun özüne inecek olursam, ben sanki bu işe cesaret edemezdim. Gidip çakmaklıktan çalışan ve bu pedlerden daha geniş yer kaplayan, yine bu pedlere göre aıza yapması ihtimalinde daha kolay tamir edilebileceğini düşündüğüm ısıtmalı minderlerden temin ederdim.

Aslına bakarsan koltuğu söktürüp uğraşana kadar aşağıdaki ürünü alıp takarak üstüne de siyah koruyucu atlet giydirerek bir nevi çözüm olabilir.2 koltuk 70 tl ye geliyor fiyat olarakta.

http://www.sanalpazar.com/Modacar-Isiticili-Koltuk-Minderi-840131-Otm840131__isp33953423#imgd

http://www.sanalpazar.com/Max-Koltuk-Atleti-Siyah-Sagsol-Set-10d007__isp33653079bu da bende olan atlet.

Aslına bakarsan koltuğu söktürüp uğraşana kadar aşağıdaki ürünü alıp takarak üstüne de siyah koruyucu atlet giydirerek bir nevi çözüm olabilir.2 koltuk 70 tl ye geliyor fiyat olarakta.

http://www.sanalpazar.com/Modacar-Isiticili-Koltuk-Minderi-840131-Otm840131__isp33953423#imgd

http://www.sanalpazar.com/Max-Koltuk-Atleti-Siyah-Sagsol-Set-10d007__isp33653079bu da bende olan atlet.

Bu arada döşeme içine yapılan ısıtmanın maliyeti 2 koltuk için 300 tl.Benim yapacağım şekilde 100 tl (yukarıdaki ürünlerler) .Sonuç olarak farkı sadece ayar düğmesi olacak.Fazladan 200 tl vermeye değer mi? Bence değmez ama taktir sizin.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan abi naptın sen bu işi :)

Isıtıcıyı bekliyordum. Şimdiyse arabayı.

Bu arada herşeyi araştırdım herhangibir sorun yok.Bu ısıtıı ped gayet güzel işe yarayacak.Ben de böylelikle işe giderken deri eldivenlerimi ve kaz tüyü yeleğimi giymektan kurtulurum umarım.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isıtıcıyı bekliyordum. Şimdiyse arabayı.

Bu arada herşeyi araştırdım herhangibir sorun yok.Bu ısıtıı ped gayet güzel işe yarayacak.Ben de böylelikle işe giderken deri eldivenlerimi ve kaz tüyü yeleğimi giymektan kurtulurum umarım.

Hanginden aldın abi annemde istiyor da
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Doğan Bey iyi akşamlar. Aynı konuyu bende düşündüm araştırmaya girdim sizin yazılarınızı okudum.Anladığım kadarıyla ürün modacar ve hem koltuk üstü hemde koltuk içi kullanılıyor ve koltuk içine döşendiği zaman ısınma süresi uzuyor. Size sorum bu ürünün iç kısmını çıkartabilme ihtimalimiz olurmu. içi sökülürse İlk yazınıza verdiğiniz örnek resimdeki gibi iç bölüm çıkarmı?. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan Bey iyi akşamlar. Aynı konuyu bende düşündüm araştırmaya girdim sizin yazılarınızı okudum.Anladığım kadarıyla ürün modacar ve hem koltuk üstü hemde koltuk içi kullanılıyor ve koltuk içine döşendiği zaman ısınma süresi uzuyor. Size sorum bu ürünün iç kısmını çıkartabilme ihtimalimiz olurmu. içi sökülürse İlk yazınıza verdiğiniz örnek resimdeki gibi iç bölüm çıkarmı?. teşekkürler

Bakmak lazım acaba iç kısmı ilk fotodaki gibimi.Kenarların tamamı dikişli.Açıkcası ben koltuk içine konmasına gerek duymadım.Ha bu hali de aslında çok şişkin değil ince.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.