Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv Focus 3 Titanium 4.2 Ekran Sony Teyp Seti

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

bu ürün sıfır mı acaba çünkü sağ fan çıkışındaki çerçevede bir nokta var gibi.. yanlış anlamayın tabi sadece dikkatimi çekti

Yok canım ne demek ürün sıfırdır fakat rafta küçük bir çizilme olmuş olabilir. Fakat ürün satıldı ilginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Focus 3 style aracıma sony ekran ve çerçeve taktım park sensörünün görsel desteği geldi ama usb devre dışı kaldı. Sony ana üniteyi takmadım çünkü usb soketi uymuyordu. Çözümü bilen arkadaşlardan yarım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
3 saat önce, Doğan Kurban said:

İyi akşamlar.

Focus 3 için navigasyonlu 5" sony teybin çerçevesinin fiyatı nedir. Bm51-18835-ha olması lazım kodu. Teşekkürler.

Doğru kod aşağıdaki siperliller -HA..... ile bitiyor 

FINIS: 1763951
BM51-18835-HA3JA6

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Doğan Kurban said:

İyi akşamlar.

Focus 3 için navigasyonlu 5" sony teybin çerçevesinin fiyatı nedir. Bm51-18835-ha olması lazım kodu. Teşekkürler.

Merhaba, Stoğumuzda mevcut değil Ford stokta mevcutsa kdv dahil 325 tl den getirtebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.