Jump to content
  • 0

Focus 3 Orjinal Teyp Soketi

Emrah Ayaz
Çözüme git Mehmet Çallı tarafından çözüldü,

Soru

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hocam merhaba bana da bu pinlerden lazım oldu, internetten rasgele sipariş ettim fakat uymadı. Sonrasında yabancı forum sitelerinde gördüm. Eski bir bilgisayarın power suplys'sinden söktüm ve birebir uyum sağladı. Seninde işini görür.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Samet Bekar
      Yazan: Samet Bekar
      Herkese Merhaba,

2013 Fiesta 1,25. araca USB girişinden İphone ile bağlandığımda ilk şarkı hangi uygulamada olursa olsun çalıyor fakat bir sonraki şarkıya atladığımda teyp kendi kendine şarkıları atlamaya başlıyor. servis, teybi söküp göndermeniz gerekiyor dedi ve en az 250+KDV fiyat verdiler. bu konuda destek olabilirseniz çok memnun olurum. şimdiden çok teşekkürler.
    • Gökhan Güzeloğlu
      Yazan: Gökhan Güzeloğlu
      2011 Focus Titanium aracımda Sony Marka teyp var. Açılış düğmesine bastığımda birkaç saniye sonra açılıyor ve ekranda 1 hour yazıyor açılırken de hoparlörlerden anlık patlama sesi geliyor. Cd çalıyorum sorunsuz ama radio düğmesine bastığımda herhangi bir geçiş yapmıyor sürekli şu an cd dinlemek zorundayım. Bu konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz lütfen. Formda araştırma yaptım sanırım kod istiyor bende teybin seri numarasını buldum elimde kod olmadığı için. bu kod sayesinde yeniden düzeltebilir miyim teybimi?
    • Kenan Erşan
      Yazan: Kenan Erşan
      Merhaba arkadaşlar annem 2004 focus collection aldi ancak uzerinde orijinal teybi yoktu elinde olan bildigi bir yerde satilan var mi veya nereden tedarik edebilirim. Yardimci olabilir misiniz
    • Yakup Ç. A.
      Yazan: Yakup Ç. A.
      Focus 2 Sigorta

Yedek dosyalar
    • Kasım Göz
      Yazan: Kasım Göz
      öncelikle herkese iyi forumlar. 
      Benim 99 focus aracımda müzik çalar olarak rds 5000 kaset çalar var.

Benim sorum şu; yine focuslar da olan rds 6000 i çıkmacılardan bulsam arabama takmaya çalışsam mevcut bağlantı kabloları yeterli olur mu yoksa ekstradan kablo tesisatı çekmem filan gerekir mi ve ya aparat kullanmam gerekir mi ve direksiyon kumandası işlevini yitirir mi?

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.