Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

• 0
Sign in to follow this  
Emrah Ayaz

Focus 3 Orjinal Teyp Soketi

Question

Hayırlı geceler focus 3 kasa orjinal teyp soketinin detaylı şema'sını nasıl bulabiliriz?

Google amca yardımcı olamadı

Screenshot_2019-03-28-13-52-59-956_com.google.android.youtube.png

Edited by Emrah Ayaz

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba. 82 ile 87. sayfalar arası teyp,sync ve hoparlörlerin şemalarını içeriyor.Aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Gökhan Güzeloğlu
      2011 Focus Titanium aracımda Sony Marka teyp var. Açılış düğmesine bastığımda birkaç saniye sonra açılıyor ve ekranda 1 hour yazıyor açılırken de hoparlörlerden anlık patlama sesi geliyor. Cd çalıyorum sorunsuz ama radio düğmesine bastığımda herhangi bir geçiş yapmıyor sürekli şu an cd dinlemek zorundayım. Bu konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz lütfen. Formda araştırma yaptım sanırım kod istiyor bende teybin seri numarasını buldum elimde kod olmadığı için. bu kod sayesinde yeniden düzeltebilir miyim teybimi?
    • By Kenan Erşan
      Merhaba arkadaşlar annem 2004 focus collection aldi ancak uzerinde orijinal teybi yoktu elinde olan bildigi bir yerde satilan var mi veya nereden tedarik edebilirim. Yardimci olabilir misiniz
    • By Yakup Çağatay
      Focus 2 Sigorta

Yedek dosyalar
    • By Kasım Göz
      öncelikle herkese iyi forumlar. 
      Benim 99 focus aracımda müzik çalar olarak rds 5000 kaset çalar var.

Benim sorum şu; yine focuslar da olan rds 6000 i çıkmacılardan bulsam arabama takmaya çalışsam mevcut bağlantı kabloları yeterli olur mu yoksa ekstradan kablo tesisatı çekmem filan gerekir mi ve ya aparat kullanmam gerekir mi ve direksiyon kumandası işlevini yitirir mi?

• By Yakup Çağatay
      Motor

Yolcu kısmı

Bagaj kısmı

Sigortala Amper değeri ve rengi

NOT: Makyajlı kılavuzundan alınmıştır. Makyajsız için farklı donanımlar olabilir kılavuzu kontrol ediniz  

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.