Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
Kenan Erşan

2004 Focus Collection Orijinal Teyibi

Soru

Merhaba arkadaşlar annem 2004 focus collection aldi ancak uzerinde orijinal teybi yoktu elinde olan bildigi bir yerde satilan var mi veya nereden tedarik edebilirim. Yardimci olabilir misiniz

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Çıkmacılardan temin edebilirsin.İzmir'de çıkmacı Hakan var.Kendisinde çıkma yedek parça ve perte ayrılmış araçlar oluyor.Google amcaya çıkmacı hakan yazarsan ilk sırada hakan oto diye çıkıyor.Arayıp görüşebilirsin.Ayrıca sahibinden.com da focus 1 için teyp var bolca.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer Konular

• Yazan: Kasım Göz
      öncelikle herkese iyi forumlar. 
      Benim 99 focus aracımda müzik çalar olarak rds 5000 kaset çalar var.

Benim sorum şu; yine focuslar da olan rds 6000 i çıkmacılardan bulsam arabama takmaya çalışsam mevcut bağlantı kabloları yeterli olur mu yoksa ekstradan kablo tesisatı çekmem filan gerekir mi ve ya aparat kullanmam gerekir mi ve direksiyon kumandası işlevini yitirir mi?

• Yazan: Umut Özaydın
      Merhaba, bu ürün 2001 focus için uygunmudur? Bunu nasıl anlayabiliriz?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/piranha-encore-q-type-indash-oto-teyp-bluetooth-200321603?scrf=gunun-firsati
    • Yazan: Mert M.
      Merhabalar ..Siteye yeni üye oldum ve çok beğendim..2012 ford fiesta titanium aracımın ekranında radyoyu actığım zaman ford audio hoşgeldiniz yazıp ''1 saat modu'' ibaresi çıkıyor ve ne radyo ne teyp ne usb bağlantısı çalışmıyor..yol bilgisayar uyarıları normal çalışıyor..internete baktığımda teyp kodu diye bişeyden bahsediyor ama servisi aradığımda 2012 modellerde teyp kodu olmadığını söylediler..Nedir bu  ''1 saat modu'' ? Benim yapabileceğim bişey var mı?Acil yardım lütfen!!!!!!!!! 
    • Yazan: ER-OL Otomotiv
      Focus 3 titanium 4.2 Sony teyp seti

Fiyat:
      Komple resimdeki gibi set olarak kdv dahil 1100 tl.

Açıklama:
      Kargo tarafımızdan karşılanacaktır.
      Şu an için stokta mevcut değil.

GÜNCEL: TÜKENDİ

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.