Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motor Stop Sirasinda Gelen Ses

hasan yasin ayaz

Soru

Motor stop ederken garip bir ses var.Ben deyim gicirti siz deyin giyirti.V kayis sesi diyecem lakin ani devir yukselmelerinde o malum kayis sesi gelmiyor.Muhtemel v kayis yaglanmasina karsi pudralama yaptim degisen bir sey yok.Gorevli oldugum yer acisindan tecrubeli arkadaslarin yorumlari onemli,bolge usta itibari ile ziyan bir yer,ben tarif ediyorum onlar yapiyor cunku.

Tarifi zor oldugu icin videoyu incelerseniz sevinirim...

Araç: Profil bilgisinde yer almaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Motor stop ederken garip bir ses var.Ben deyim gicirti siz deyin giyirti.V kayis sesi diyecem lakin ani devir yukselmelerinde o malum kayis sesi gelmiyor.Muhtemel v kayis yaglanmasina karsi pudralama yaptim degisen bir sey yok.Gorevli oldugum yer acisindan tecrubeli arkadaslarin yorumlari onemli,bolge usta itibari ile ziyan bir yer,ben tarif ediyorum onlar yapiyor cunku.

Tarifi zor oldugu icin videoyu incelerseniz sevinirim...

http://youtu.be/X1snNEWN4EA

Videoyu izledimde o sesten başka derleriniz var, araba iş makinası değilse eğer o sesi nedir yahu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu konulara cok hakim olmamakla beraber; bu ses donus hareketini tamamlayamadan duran ve hafif geri donen bir seyin cikartabikecegi bir sese benziyor.

Aracin km sini bilmiyoruz.

Ben olsam araci stop ederken hangi parcalarin ileri geri sallandigini tespit etmeye çalışirdim.

Kayış sesi gibi değil ama şu sesi de diyemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.