Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Otomobili Almalı, Ne Önerirsiniz

osman ünal

Önerilen Mesajlar

1.5 sky'dan mucize tüketim ve performans beklenmemeli, turbo'ya BENCE alternatif değil, öncelikle biraz gürültülü ve olası arıza ile fix edecek adam bile zor bulunur, bu servis ağı ile Türkiye'de yeni mazda almak güzel bir fantezi olur.

Sürüşü nasıl? Süper.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim kafam tamamen allak bullak oldu hadi bakalım hangisi mantıklı, yakıt bakımından elma ile armut olsada kafam karışıyor. 

http://www.sahibinde...180884327/detay

http://www.sahibinde...80646263/detay/

Bu arada ayrıca buda var ford sevdası bitmiyor bir türlü.

http://www.sahibinde...179870057/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf 1.4 140 act'yi tavsiye etmiyorum. 122'ye okey ama ona cık, torque steering çok fazla dsg bile zor başediyor. Sakin kullanımda sorun yok ee o zaman da niye 140 alalım ? 

Örnek araç: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.4-tsi-bmt-highline-orjinal-ilk-sahibinden-184962492/detay

Megane GTLine olunca çok daha keyifli fakat 2. sırası çok aşırı dar ona okey derseniz olabilir. [Arkadaş o vites kolu nedir ya :( ]

C-Max'de güzelim makyaj yedi, F/P olarak iyi araçlar ve 2.el de de para eder ilerde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim kafam tamamen allak bullak oldu hadi bakalım hangisi mantıklı, yakıt bakımından elma ile armut olsada kafam karışıyor. 

Osman Bey megane gerçekten hoş duruyor bence . Gt line olaması kocaman bir artı gözümde. Bildiğimiz sorunların dışında bir sorunda araç kasası güncel değil. 

Golf ise golf işte bildiğimiz golf ! :)

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf 1.4 140 act'yi tavsiye etmiyorum. 122'ye okey ama ona cık, torque steering çok fazla dsg bile zor başediyor. Sakin kullanımda sorun yok ee o zaman da niye 140 alalım ? 

Örnek araç: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.4-tsi-bmt-highline-orjinal-ilk-sahibinden-184962492/detay

Megane GTLine olunca çok daha keyifli fakat 2. sırası çok aşırı dar ona okey derseniz olabilir. [Arkadaş o vites kolu nedir ya :( ]

C-Max'de güzelim makyaj yedi, F/P olarak iyi araçlar ve 2.el de de para eder ilerde.

140 ı tercih etmemdeki sebep 122 likten daha uyguna bulunuyor, verdiğin linkteki düz vites olmasına rağmen fiyatı görüyorsun gerçi highline.

GTline daki 2. sıra çok önemli değil ikizler henüz 12 yaşında sıkışma problemi olmaz.

C-max i eşimde bende çok seviyoruz fakat tek çekincemiz büyüklüğü.

Bu kararsızlık ne kötü imiş kardeşim birine karar verip alamadık. :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Nihayet karar verebildik galiba :)

Golf için kaporayı falan verdik, araç bugün yarın geliyormuş.

1.2 tsi comfort,

otomatik için çok düşündük fakat 8500tl fark çok anlamsız geldi, umarım pişman olmayız.

Hayırlı olsun..

Kaça anlaştınız,  ne renk? Opsiyon var mı ? 

Sonradan takılabilen şeyler var. Cruise  control, far yağmur sensörü kararan ayna falan.  Ben sadece (yetkili serviste) cruise taktırdım. Makul fiyata sharan ayna ve sensörleri falan oluyor yapanlar var ama ben bozmak istemedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bugün yarın iniyorsa araba ya neptune odyssey gemisinde ki kendisni canlı takip ediyorum. Gemlik limanından 15-20 dk önce çıktı ancak gidiş yerini bildirmedi. Gebze  ise benim araba orada inecek demektir. 

İthaki yarın geliyor, o da Romanya constantadan son sürat kapattı aşağı iniyor. Yalnız golf taşıyan geminin karadenizden gelmesi bana mantıklı gelmedi. Genelde Slovenya mı hırvatistan mı oraanın Koper limanından geliyordu. Odysseyde de olamaz o da ispanyadan yola çıktı.

Ulan bu vw böyle adamı arıza yapıyor valla : :)

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun..

Sonradan takılabilen şeyler var. Cruise  control, far yağmur sensörü kararan ayna falan.  Ben sadece (yetkili serviste) cruise taktırdım. Makul fiyata sharan ayna ve sensörleri falan oluyor yapanlar var ama ben bozmak istemedim. 

Hayırlı olsun..

Trafik sigortası dahil 56.000 beyaz renk, hiç opsiyon yok daha doğrusu opsiyonlu araba yoktu, olaydı sürüş konfor paketini alacaktım.

ilerleyen zamanlarda opsiyonları yavaş yavaş ekleriz kendimiz, o da belki.

Hadi hayırlı olsun 1.2 TSi ile dsg daha iyi olurdu.

Yakup, 8400tl fark var almamak için kendimi zor tuttum, bir şanzuman için çok para diye düşünüyorum umarım pişman olmam.

Bu arada bugün yarın iniyorsa araba ya neptune odyssey gemisinde ki kendisni canlı takip ediyorum. Gemlik limanından 15-20 dk önce çıktı ancak gidiş yerini bildirmedi. Derince ise benim araba orada inecek demektir. 

İthaki yarın geliyor, o da Romanya constantadan son sürat kapattı aşağı iniyor. Yalnız golf taşıyan geminin karadenizden gelmesi bana mantıklı gelmedi. Genelde Slovenya mı hırvatistan mı oraanın Koper limanından geliyordu. Odysseyde de olamaz o da ispanyadan yola çıktı.

Ulan bu vw böyle adamı arıza yapıyor valla : :)

Yaw başka işin mi yok böyle takipmi yapılır. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun.

Araba seçmek gerçekten çok zor.

Vw almak risk almamak demek süprize gerek yok kaliteli ve prestijli.

Bende değiştirmek istiyorum ama çok kararsızım siz seçiminizi yaptınız kurtuldunuz darısı başımıza

Ayrıca bir mazda 3 dür gidiyor forumlarda bizim memlekette hiç görmedim izmirde de görmedim nasıl bu kadar popüler oldu anlamadım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.