Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spoiler-shark Anten Ve Sonunda Difüzör

Önerilen Mesajlar

Boya v.s işlemleri ne kadara mâl oldu ve ne kadar sürdü acaba?

Çok yakışıyor bu işlem fakat garantisi yok boya atar çirkin bir görüntü kalır diye riske giremiyorum bir türlü.

boya plastik astarlı ,kolay kolay atmaz dedi boyacı. 120 tl tuttu çifti.

Atarsa bi daha boyatırız :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

astranın tasarımı çok hoşuma gidiyordu uzunca süre düşünüp mantık evliliğine kadar verip focus aldım ama tasarımını hiç sevmedim bi kaç içinde ön tarafa alıştım ama arka hep çok boş geliyordu bu difüzörüde uzunca kovaladım bulup taktığımdan beri en çok arkayı seviyorum, spoiler, etek ve egzoz ucu kombinasyonuyla arka taraf çok hoşuma gidiyor artık. 

@Mert Yürüyen, buraya yazmışken burdan yazayım. petekli kısmı piano black düz kısımları gövde rengi yap etek alamıcaksan, Taner Eviş inki öyleydi heralde, sedan ama bi bak bakalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astranın tasarımı çok hoşuma gidiyordu uzunca süre düşünüp mantık evliliğine kadar verip focus aldım ama tasarımını hiç sevmedim bi kaç içinde ön tarafa alıştım ama arka hep çok boş geliyordu bu difüzörüde uzunca kovaladım bulup taktığımdan beri en çok arkayı seviyorum, spoiler, etek ve egzoz ucu kombinasyonuyla arka taraf çok hoşuma gidiyor artık. 

@Mert Yürüyen, buraya yazmışken burdan yazayım. petekli kısmı piano black düz kısımları gövde rengi yap etek alamıcaksan, Taner Eviş inki öyleydi heralde, sedan ama bi bak bakalım.

Aynen katılıyorum.Ufak modifikasyonlarla aracın şekli oldukça spor oluyor.Benim geriye yapmak istediğim tek bir şey kaldı:Volvo v40 r desing jantı bulmak.Sonra da satarım herhalde arabayı ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen katılıyorum.Ufak modifikasyonlarla aracın şekli oldukça spor oluyor.Benim geriye yapmak istediğim tek bir şey kaldı:Volvo v40 r desing jantı bulmak.Sonra da satarım herhalde arabayı ^_^

Benim gözümde ön tampona kayıyo ama beğendiğim bişey çıkmadı şimdiye kadar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astranın tasarımı çekici gerçekten de katılıyorum...

Hüseyin'in diğer konusunda bir foto paylaştım şimdi tekrar koyamıyorum buraya ama; orada arka tarafı komple boyamışlar petekli kısımda alt kısımda dahil... bence olmamış. çok beyaz olmuş arabanın arkası, tam açıklayamıyorum ama bir şey rahatsız etti  beni... sedanda ise o şekilde durmuyor, sanırım biraz mondeo'dan görünüme alışık olduğumuz için. iyi ki fotoyu görmüşüm... sonra üzülürdüm komple beyaz yapsaydım. 

sen ön tamponun altınıda boyat öyle bırak abi, sonu yok :)

ben şuanda önceliğimiz bi-xenon'a verdim, boya falan ufak işler yaptırırım sonra :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

piyasada replikasi (17"ve18" )bayagi var hemde orijinale çok yakın onlardan düşünebilirsiniz..Bende 17"volvo janti düşünüyordum fakat bulamamıştım sonra uygun fiyata 17"sport jant buldum hemen aldım..Sport jantlarda güzel oluyor.Ozelliklede HB ye
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.