Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spoiler-shark Anten Ve Sonunda Difüzör

Önerilen Mesajlar

Sabir Özer'in aracında var r-design jantlar... koyu araçlara biraz daha yakışıyormuş gibi sanki ama metalik gri'ye ne koysan kaldırıyor zaten...

bence hepsine yakışır focuslarin ama dediginiz gibi siyah,gri koyu tonlara daha çok yakışıyor:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

piyasada replikasi (17"ve18" )bayagi var hemde orijinale çok yakın onlardan düşünebilirsiniz..Bende 17"volvo janti düşünüyordum fakat bulamamıştım sonra uygun fiyata 17"sport jant buldum hemen aldım..Sport jantlarda güzel oluyor.Ozelliklede HB ye

Ben yarın orijinal rdesing buldum tembelliğime gidip almadım.fiyatı da baya uygundu.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Şimdi, gökhan kavutcu yazdı:

hüseyin bey difüzörü direk tırnaklarıylamı tutturdunuz yoksa bi slikon işlemi uyguladınızmı?

ürün orjinal focus difüzörü ise iki parça halindedir... normal tampondaki karar plastik kısım sökülecek. gövde renki olan plastik takılacak ve altınada tırnaklı şekilde siyah piano black olan parça monte edilecek. iki parçalı bir ürün. montajında hiç bir yerde silikon vs. yok, tamamen tırnaklı ve braket bağlantılı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok orjinal focus difüzörü değil ama birebir aynı ınternet uzerinden aldım kalıp sistemi ile birebir uyuymlu yapmıslar orjinaliyle

--2 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

ürün orjinal focus difüzörü ise iki parça halindedir... normal tampondaki karar plastik kısım sökülecek. gövde renki olan plastik takılacak ve altınada tırnaklı şekilde siyah piano black olan parça monte edilecek. iki parçalı bir ürün. montajında hiç bir yerde silikon vs. yok, tamamen tırnaklı ve braket bağlantılı.

yok orjinal focus difüzörü değil ama birebir aynı ınternet uzerinden aldım kalıp sistemi ile birebir uyuymlu yapmıslar orjinaliyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, gökhan kavutcu yazdı:

--2 dakika sonra eklendi--

birebir aynısı değil, onu baştan söyleyeyim... zamanında bizde gidip baktık hatta aldık takrtırdırdık, sonra söküp çöpe attık.

Kalıbı orjinal gibi değil. Yanlarda ölçüsü tutmuyor, ya kısa kalıyor ek yaptırıyorsunuz yada uzun kalıyor kestiriyorsunuz. Bunun dışında arkadaki parlak piano black kısmın kalıbı ise orjinal ile tamamen farklı ve çok daha küçük.

Montajında ise vida ile montaj yapılmıştı diye hatırlıyorum silikon kullanılmamıştı. Ben pek tavsiye etmem ama siz bilirsiniz tabiki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

birebir aynısı değil, onu baştan söyleyeyim... zamanında bizde gidip baktık hatta aldık takrtırdırdık, sonra söküp çöpe attık.

Kalıbı orjinal gibi değil. Yanlarda ölçüsü tutmuyor, ya kısa kalıyor ek yaptırıyorsunuz yada uzun kalıyor kestiriyorsunuz. Bunun dışında arkadaki parlak piano black kısmın kalıbı ise orjinal ile tamamen farklı ve çok daha küçük.

Montajında ise vida ile montaj yapılmıştı diye hatırlıyorum silikon kullanılmamıştı. Ben pek tavsiye etmem ama siz bilirsiniz tabiki...

aldıgım ürün bu şekilde bana bireber uyacagı söylendi bende aldım eger olmazsa daha montajı yaptırmadım götürür veririm

difuzor-bara-spate-ford-focus-3-st-zetec-2dcd228b45560f38dc-0-0-0-0-0.jpg

--45 dakika sonra eklendi--

bunu orjinalle eşleştirdim pek bi fark bulamadım aralarında boyut olarakda öyle o tabi montaj olunca belli olacak ortadaki siyah yer birebir aynı boyutta orjinaliyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.