Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spoiler-shark Anten Ve Sonunda Difüzör

Önerilen Mesajlar

Amacım arka kısımda bu üçlüyü oluşturmaktı.Spoiler ,shark antenden sonra nihayet difüzörü de halledebildim.Arka kısmı oldukça sportif gösteriyor.Gerçekte fotolardakinden daha güzel bir görüntüsü var.Spoileri olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.Marşpiyel konusunda kararsızım.Böyle de ciddi bir rahatsızlık vermiyor.Duruma göre değerlendircem

PvX15N.jpg

lBnq0k.jpg

bQNVAY.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde şahsi fikrim aracınız yarım kalmış gibi gözüküyor maspiyelleri boyatirsaniz daha güzel ve tamamlanmış olacak. Jant size kalmış ama jantsiz olmaz.

Ayrica bu kısa Shark anteni taktiginizda çekim gücündeki değişiklik oldumu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi günlerde kullanın maşallah gayet güzel olmuş

Teşekkürler sağolun

Maşallah çok güzel olmuş siz nasıl edindiniz difüzörü almak isteyen arkadaşlara yol gösterir.

difüzörü sahibindencomda Ankarada bir arkadaştan sipariş ettim.Orijinal fordun ürünü.Boya montaj 800 civarına maal oldu

Maşaallah Çok Şık Durmuş  :nazar:  Ama Marşpiyel Şart Abi Bence :D

Teşekkürler .Marşpiyele bi ayar gerekiyor sanırım :)

güle güle kullanın. marşpiyel arkadan gelen çizginin bütünlük kazanmasını sağlıyor. Ben bulamadım ST yada zetec, orjinalleri boyattım.

Teşekkürler.Marşpiyeli boyatmak yerine kaplamayı deniycem .Boyacı boyası çabuk atar vs dedi.Birde marşpiyeli boyatırsam bu kez jantlar yetmiycek gibi geliyor.Arkası gelmiyor bu modifiyenin bakıcaz artık :)

Ozan gibi boyatsan daha şık duracak, hem Ozan'a hemde sana ST jant lazım

Marşpiyel bu haliyle bütünlüğü bozuyor evet.Ama marşpiyelden sonrada 16 inç jantlar yetersiz kalıcak sanki.Dediğiniz gibi ST jant şart

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler sağolun

difüzörü sahibindencomda Ankarada bir arkadaştan sipariş ettim.Orijinal fordun ürünü.Boya montaj 800 civarına maal oldu

Teşekkürler .Marşpiyele bi ayar gerekiyor sanırım :)

Teşekkürler.Marşpiyeli boyatmak yerine kaplamayı deniycem .Boyacı boyası çabuk atar vs dedi.Birde marşpiyeli boyatırsam bu kez jantlar yetmiycek gibi geliyor.Arkası gelmiyor bu modifiyenin bakıcaz artık :)

kaplatma sırıtır bence, yani metalik renk kaplamayla aynısı olmaz.

benim abim yerine koyacağım servis sahibi ve ustaları boyatma atar dedi, bir boyacı garantili boyadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde şahsi fikrim aracınız yarım kalmış gibi gözüküyor maspiyelleri boyatirsaniz daha güzel ve tamamlanmış olacak. Jant size kalmış ama jantsiz olmaz.Ayrica bu kısa Shark anteni taktiginizda çekim gücündeki değişiklik oldumu?

Marşpiyeli söylediğim gibi kaplatmayı düşünüyorum.Yarın biryere göstercem .Boya çabuk atar vs denildi.

Shark anteni burada Çağlar Beyden aldım 65 tl .Çekin gücü orijinalinden daha iyi.O konuda bir tereddütünüz olmasın

kaplatma sırıtır bence, yani metalik renk kaplamayla aynısı olmaz.

benim abim yerine koyacağım servis sahibi ve ustaları boyatma atar dedi, bir boyacı garantili boyadı.

Burada ustalar kaçıyor bu işten.

Birde yan sanayi marşpiyel var.Boya dahil çifti 280 tl .Focus 3 için.Sanırım fiber malzeme.Boyatırsam 200 tl felan.Sanırım boyatmaktan daha mantıklı o

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marşpiyeli söylediğim gibi kaplatmayı düşünüyorum.Yarın biryere göstercem .Boya çabuk atar vs denildi.

Shark anteni burada Çağlar Beyden aldım 65 tl .Çekin gücü orijinalinden daha iyi.O konuda bir tereddütünüz olmasın

Burada ustalar kaçıyor bu işten.

Birde yan sanayi marşpiyel var.Boya dahil çifti 280 tl .Focus 3 için.Sanırım fiber malzeme.Boyatırsam 200 tl felan.Sanırım boyatmaktan daha mantıklı o

benim bir iki kere vurmuşluğum var vurmuyorsanız sıkıntı yok. birde montajı nasıl muhtmelen üzerine takılıyordur bence kötü durur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim bir iki kere vurmuşluğum var vurmuyorsanız sıkıntı yok. birde montajı nasıl muhtmelen üzerine takılıyordur bence kötü durur.

Uzerine takiliyosa bencede kotu durur.En mantiklisi boyatmak yine .Yalniz jant da sart oldu gibi

Çok şık duruyo ama acil acil bana jant tak diye bağırıyor :D

Aynen :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.