Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

Valla bencede. O paraya jant - lastik veya xenon far veya body kit veya ses sistemi falan yapsanıza arkaaşlar..

Bu cümle bir aralar Ozan'cığımın favorilleri arasındaydı sık duyardık da belli ki kamera takma çabalarının başarısızlığını iphone neyim alarak giderme peşinde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence 2 saat bekleyip bir telefona 3000 TL vermek sömürücü kapitalizm ile teknolojik fetişizmin kişiye ortaklaşa tecavüzüdür, ne yazık ki her türlü haklı gösterici neden oluşmuş...

Ayfon tecavüz konularından sadece biri, örnekleri çoğaltmak mümkün!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bend tatavalarına bilimsel test

Hee öyle, kolay bükülebildiğini göstermişler, sadece listeye HTC'yi de eklemişler.

Ben kısa sürede 6S ve 6S+ çıkar diye düşünüyorum. 

Bence şu aşamada bu telefona bu kadar para Y-A-T-I-R-I-L-M-A-Z

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence 2 saat bekleyip bir telefona 3000 TL vermek sömürücü kapitalizm ile teknolojik fetişizmin kişiye ortaklaşa tecavüzüdür, ne yazık ki her türlü haklı gösterici neden oluşmuş...

Ayfon tecavüz konularından sadece biri, örnekleri çoğaltmak mümkün!

Bunu her sektörde görmek mümkün, daha üretilmeden lüks araç listeleri, konsol dünyasında geçirilen geceler vs vs.

Ülkedeki vergi problemi yüzünden yaşanan fiyat çılgınlığı ile teknolojiyi birebir örtmek biraz hatalı. 

2950'liralık mal dışarda 2050 lira.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bend tatavalarına bilimsel test

http://www.consumerreports.org/cro/news/2014/09/consumer-reports-tests-iphone-6-bendgate/index.htm

Çoluk çocuk işi yok nelerle uğraşıyor :D

:D

Videoyu izledin mi attığım :)

Unbox therapy bu adam Applea giden 5 6 şikayetten ve forumlarda okuduğu şikayetlerden sonra( kimse bilerek bükmemiş ceplerinden çıkardıklarında yamukmuş ) bu bükme olayını başlatıyor. İlk videodan sonra diyorki ben Apple düşmanı değilim kesinlikle. Bu boyutta her telefonda bu varda i6 plusami denk geldi diyip note3le yapiyor ayni testi ve bükülmüyor. Çünkü plastik i6 alüminyum. Htc One da alüminyum fakat içinde magnezyumdan bir şasi varmış. Apple telefonu 40 dolara değilde 45 dolara mal etmeydi bunlar yaşanmazdı. 600 milyar dolarlik şirket bunu düşünmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D

Videoyu izledin mi attığım :)

Unbox therapy bu adam Applea giden 5 6 şikayetten ve forumlarda okuduğu şikayetlerden sonra( kimse bilerek bükmemiş ceplerinden çıkardıklarında yamukmuş ) bu bükme olayını başlatıyor. İlk videodan sonra diyorki ben Apple düşmanı değilim kesinlikle. Bu boyutta her telefonda bu varda i6 plusami denk geldi diyip note3le yapiyor ayni testi ve bükülmüyor. Çünkü plastik i6 alüminyum. Htc One da alüminyum fakat içinde magnezyumdan bir şasi varmış. Apple telefonu 40 dolara değilde 45 dolara mal etmeydi bunlar yaşanmazdı. 600 milyar dolarlik şirket bunu düşünmeli.

Sabri izledim ama bi önemi yok. Sen attığım yazıyı tınlamıyorsan zaten tartışmaya gerek yok biri bilim biri tırt ve anlamsız. Eğerki baksaydın htc değerini de görecektin. Rezil olmama adına bakmanı tavsiye ederim, abuk sabuk 40 dolarlık yorumları yazacağına :D

Biri a noktasından biri b noktasından kolay büküledebilir. Dediğim gibi amaçsız bir test.

Adamlar 9 tane hatalı geldi demiş ve gelirse de değişiyorum diyor seni mağdur etmez o şirket rahat ol yani :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu her sektörde görmek mümkün, daha üretilmeden lüks araç listeleri, konsol dünyasında geçirilen geceler vs vs.

Ülkedeki vergi problemi yüzünden yaşanan fiyat çılgınlığı ile teknolojiyi birebir örtmek biraz hatalı. 

2950'liralık mal dışarda 2050 lira.

Tercümesi: Tecavüze engel olamıyorsan zevk almaya çalışacaksın...

Teknoloji tüketimin aracı olmaya başlarsa uzak durmak gerekir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.