Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

Tercümesi: Tecavüze engel olamıyorsan zevk almaya çalışacaksın...

Teknoloji tüketimin aracı olmaya başlarsa uzak durmak gerekir

Abicim haklısın da bunları herkes için çoğaltabiliriz kimse mükemmel değil unutmayalım :D

20 liraya karın doyabiliyorken 2000 lirada verebiliyoruz :)  Zevk alındığından ses çıkmıyor yani ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

NE GEREK VAR!!!

elektronik aletler bozulabiliyor, mesela bilgisayarı aldım eskisi 1-2 ay sonra bozuldu, yenisini almamış olsaydım çok sıkıntılı bir zamanda acele ile daha pahalıya almış olacaktım.

iphone4 kısa vadede bozulurmu bilmiyorum ama 4 seneden sonra yenilemek bence makul. iphone 6yıda 4 sene kullanacağımı varsayarsak günde 1.5tl ediyor :D

mesela amerikadan olmazsa burdan almam "ne gerek var", ikinci el 5S ararım.

Arabaya jant lastik tft ekran st spoiler marşpiyel boyama yapsam iphone'dan ucuza gelir heralde :D

gelmez :D

Arabaya yaptığın her mod cebinden gider, iphone sat geri gelir :D fark

iphone kadar olmasada arabaya yaptıklarında gelir tabii. Mesela navigasyonu şuan 500e satışa çıkarsam forumdan biri %100 alır heralde, farlara 600-700 veren çıkmaz mı?

Hee öyle, kolay bükülebildiğini göstermişler, sadece listeye HTC'yi de eklemişler.

Ben kısa sürede 6S ve 6S+ çıkar diye düşünüyorum. 

Bence şu aşamada bu telefona bu kadar para Y-A-T-I-R-I-L-M-A-Z

En azından 4 ten sonra her iphone çıktığında bir kaç ay şöyle kötü böyle kötü diye muhabbet hep döndü.

Appleın bugüne kadar ki politikasına göre yeni iphone en erken haziranda tanıtılır, temmuzda piyasaya çıkar, ki muhtemelen yine eylülde tanıtılır ekimde çıkar. Farklı birşey olacağını hiç sanmıyorum abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En azından 4 ten sonra her iphone çıktığında bir kaç ay şöyle kötü böyle kötü diye muhabbet hep döndü.

5'lerde 3 parçaya ayrılıyordu :D Biz kullanıyoruz birşey olduğu yok, yine bunlarada birşey olmayacak. insanlar yorulup dalga geçmesiyle kalacak :D Alıştık. 

Sonuçta biri bişey bulacaktı telefon artık küçük değil ya :D:zha: Komik ama onlar olmasa neye güleceğiz gelecek nesil iphone muz gibi olacakmış ya :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri izledim ama bi önemi yok. Sen attığım yazıyı tınlamıyorsan zaten tartışmaya gerek yok biri bilim biri tırt ve anlamsız. Eğerki baksaydın htc değerini de görecektin. Rezil olmama adına bakmanı tavsiye ederim, abuk sabuk 40 dolarlık yorumları yazacağına :D

Biri a noktasından biri b noktasından kolay büküledebilir. Dediğim gibi amaçsız bir test.

Adamlar 9 tane hatalı geldi demiş ve gelirse de değişiyorum diyor seni mağdur etmez o şirket rahat ol yani :)

Yalan yok linki açtım ama okumadım :D

Ben sadece videoyu yorumladim. Sanki adam alıp öylesine yamultuyor değil. Drop test vardi ama artık bend testleride görücez belli.

Bir arkadaşımda seninle tamamen ayni düşünüyor gösterdim bu yamulma videosunu giderim çat diye yenisini verirler dedi :D Bende birşey diyemedim aynısı benim G3e olsa ne olurdu acaba çöp olabilirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekmak kuyruğu gibi, bu cümledeki anahtar kelime ekmek, yemek, birincil ihtiyaç, yemeyince ölüyorsun, ben çoğunuzdan daha geç ölürüm büyük ihtimalle bu göbekle de elinde sonunda ölürüm. Olayın özeti bu, ekmeksiz olmayacağı için mecbursun beklemeye. Bu devirde iphone'suz olmuyorsa, Cem abi haklı demektir ki bunu ciddi tembel ve sabırsız bir herif olarak söylüyorum :)

elektronik aletler bozulabiliyor, mesela bilgisayarı aldım eskisi 1-2 ay sonra bozuldu, yenisini almamış olsaydım çok sıkıntılı bir zamanda acele ile daha pahalıya almış olacaktım.

iphone4 kısa vadede bozulurmu bilmiyorum ama 4 seneden sonra yenilemek bence makul. iphone 6yıda 4 sene kullanacağımı varsayarsak günde 1.5tl ediyor :D

mesela amerikadan olmazsa burdan almam "ne gerek var", ikinci el 5S ararım.

gelmez :D

iphone kadar olmasada arabaya yaptıklarında gelir tabii. Mesela navigasyonu şuan 500e satışa çıkarsam forumdan biri %100 alır heralde, farlara 600-700 veren çıkmaz mı?

La elektronik aletler bozulabiliyor diyorsun, gidip garantisiz ayfon6 alıyorsun, kendinle çelişmezdin la sen performanstan düşmüşün, gardını indirmişin, tabi kaç zamandır kahve için buluşup birbirimizi darlamıyoz ondan oluyor hep bunlar :D

Günde 1.5 tl az mı lan!

Arabaya yaptıkların arabayı satarken gelmez, arabadan söküp satarsan gelir. Sonradan gelen aksesuarlar motosiklette bile geri getirmiyor. Stomp Grip'e 250 kaat verdim bir hayrını görmedim satarken  :unsure:

Bu arada güncel örnek var forumumuzda, LG telefon bozuldu diye LG firmasından bir daha hiç bir şeyi almamayı planlayan bir üyemiz var. Ben daha görmedim iphone'um kırıldı kesin android'e geçeceğim diyen birini. Bence Apple'ın kafası rahat bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekmak kuyruğu gibi, bu cümledeki anahtar kelime ekmek, yemek, birincil ihtiyaç, yemeyince ölüyorsun, ben çoğunuzdan daha geç ölürüm büyük ihtimalle bu göbekle de elinde sonunda ölürüm. Olayın özeti bu, ekmeksiz olmayacağı için mecbursun beklemeye. Bu devirde iphone'suz olmuyorsa, Cem abi haklı demektir ki bunu ciddi tembel ve sabırsız bir herif olarak söylüyorum :)

La elektronik aletler bozulabiliyor diyorsun, gidip garantisiz ayfon6 alıyorsun, kendinle çelişmezdin la sen performanstan düşmüşün, gardını indirmişin, tabi kaç zamandır kahve için buluşup birbirimizi darlamıyoz ondan oluyor hep bunlar :D

Günde 1.5 tl az mı lan!

Arabaya yaptıkların arabayı satarken gelmez, arabadan söküp satarsan gelir. Sonradan gelen aksesuarlar motosiklette bile geri getirmiyor. Stomp Grip'e 250 kaat verdim bir hayrını görmedim satarken  :unsure:

Bu arada güncel örnek var forumumuzda, LG telefon bozuldu diye LG firmasından bir daha hiç bir şeyi almamayı planlayan bir üyemiz var. Ben daha görmedim iphone'um kırıldı kesin android'e geçeceğim diyen birini. Bence Apple'ın kafası rahat bu konuda.

garanti 540tl fark ediyor. o paraya bozulması durumunda rahat rahat yaptırabilcek durumda olduğumdan sıkıntı yok. Oradaki bozulma eskimeye bağlı bozulma, 4 sene bunun için az ama olsun.

hergün sürekli kullandığın bir cihaz için evet az, sandığın gibi minimalist değilim kendi mantığıma göre gayet keyfime para harcıyorum.

ayrıca aldığım bişeyi ayrıca satmak bişey değiştirmiyor bence, kısacası arabaya gömdüğüm parayıda istersem çıkartırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

garanti 540tl fark ediyor. o paraya bozulması durumunda rahat rahat yaptırabilcek durumda olduğumdan sıkıntı yok. Oradaki bozulma eskimeye bağlı bozulma, 4 sene bunun için az ama olsun.

hergün sürekli kullandığın bir cihaz için evet az, sandığın gibi minimalist değilim kendi mantığıma göre gayet keyfime para harcıyorum.

ayrıca aldığım bişeyi ayrıca satmak bişey değiştirmiyor bence, kısacası arabaya gömdüğüm parayıda istersem çıkartırım.

Neyin bozulduğuna bağlı tabiki de.

Para çokomel eğrisinde mantıklı bir yerde diyosun yani. Mantıklı minimalistimsin sen benim, keyfine göre para harcamayan adam gitmeyen arabaya o kadar para harcamaz zati de sen daha çok long term düşündüğün için mantıklı sınırların dar bence.

Ben hala normalde 50.000 ise araba navigasyonu var diye az çok bilinçli birinin 50.500 vereceğine inanmıyorum. Zaten çok mümkün olaydı senin zamanındaki ilan favorilerden mesajlardan duramazdı bu da somut kanıt  ^_^

Bixenonlara 300 çalışır :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hala normalde 50.000 ise araba navigasyonu var diye az çok bilinçli birinin 50.500 vereceğine inanmıyorum. Zaten çok mümkün olaydı senin zamanındaki ilan favorilerden mesajlardan duramazdı bu da somut kanıt    Bixenonlara 300 çalışır

2 Mod konu dışına çıkıyoruz ama, söküp satmaktan bahsediyorum zaten baştan beri. Şuan navigasyonu 500tlye alacak birileri forumda kesin vardır bence. Ki bana maliyeti o civardaydı.

Rüyanda görürsün :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 Mod konu dışına çıkıyoruz ama, söküp satmaktan bahsediyorum zaten baştan beri. Şuan navigasyonu 500tlye alacak birileri forumda kesin vardır bence. Ki bana maliyeti o civardaydı.

Rüyanda görürsün :D

Garantisiz iphone'un bozulduğunda paraya sıkışırsan ara beni, 350 çalışır :D

4S'le takas da olur ama üzerine para isterim :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garantisiz iphone'un bozulduğunda paraya sıkışırsan ara beni, 350 çalışır :D

4S'le takas da olur ama üzerine para isterim :zha:

illa yazdırcak iphone tamirine para verdiğimi mi sanıyosun? hahaha :D

en fazla pahalı bi parçası bozulursa parça parası veririm oda fazla bişey tutmaz dert etme :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

illa yazdırcak iphone tamirine para verdiğimi mi sanıyosun? hahaha :D

en fazla pahalı bi parçası bozulursa parça parası veririm oda fazla bişey tutmaz dert etme :D

Eskisini naapcan la bu arada.

Parça için 3 hafta bekleme sonra bak :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.