Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

Niye bu yıl iphone tarlalarına yeteri kadar yağmur mu düşmemiş? Gübreyi mi yeterince koymamışlar? Nedir yani? Bu yıl nadasa bırakıp gelecek yıl rekolteyi mi yükseltecekler?

6'yı sat, bi de 6s'i kakala.. ooooh ne ala memleket..

Telefon firmalarında her sene yeni model çıkarmazsak ölecez hastalığı var :D otur 2 yıl çalış adam gibi telefon çıkart :D:P
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakalaman imkansız güzelim. Sen Twitter ve instagramın nasıl veri aldığını bilmiyorsun sanırım :D

6, plus'a yaklaşamaz.

Şimdi fotoğraf çekecektim... yarım saat önce baktığımda Bekleme 1 gün 2 saat.. kullanım nerdeyse 7 saatti :) Şarj'da %30 civarındaydı. Ama nedense şu anda verileri göremiyorum. :( keşke foto çekseydim :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bekleme süresinin bi önemi yok(arka planda gerçekten çalışan uygulama yoksa) zaten çok az tüketiyor. Geçen gün sabah 9da şarjdan çıkardım, öğleden sonra wireless bağlıydı, 6 küsür saat bluetooth bağlıydı, 5dk civarıda konuşma yapmışımdır. 00:30da şarj %74tü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hayırlısı ile bende aldım. Doktor amcaya aldığımın aynısı yine usa'dan. iOS 8.1 ile başlamak iyi olacak.

Bende ios'a geçmeye karar verdim artık bir yakınım Amerika'ya gidecek sorması ayıp ne kadar fiyatlar orada daha önce oralardan alış veriş yapan biri olmadığım için ve giden kişide pek bilmediği için fiyatları ona göre hesabına para aktaracağım.

Iphone 6 64gb o tuzluysa 16gb düşünüyorum

"Netten araştırdım biraz ama herkes alakası yok ben daha ucuza aldım yada daha pahalıya aldım diye yorum yapmış. "

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ios'a geçmeye karar verdim artık bir yakınım Amerika'ya gidecek sorması ayıp ne kadar fiyatlar orada daha önce oralardan alış veriş yapan biri olmadığım için ve giden kişide pek bilmediği için fiyatları ona göre hesabına para aktaracağım.

Iphone 6 64gb o tuzluysa 16gb düşünüyorum

"Netten araştırdım biraz ama herkes alakası yok ben daha ucuza aldım yada daha pahalıya aldım diye yorum yapmış. "

Plus bulunabilirlik durumu nasıl?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Semih ne bilsin :P ben diyim :D İkisi de hala çok kötü, kaç gündür almaya çalışıyoruz hele 2 gün önce 6-7 defa kart girdim hep hata verdi artık ümidi kaybetmiştik ki dün 3 adet birden patlattık :P 

Gold daha fazla oluyor, gri'yi zor buldum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Yakup'un dediği gibi, hiç bilgim yok stoklar hakkında zaten 10 gün içinde gidecek o zaman göreceğiz ne bulabilecek. Yalnız plus'ın özellikle space grey renginde sıkıntı olduğunu, kolay kolay bulunamadığını bende duymuştum. Gerçi 6da da bu renkte sıkıntı var ama :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.