Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

Sahibinden de adam mi3 e 1.300tl istemiş. http://www.sahibinden.com/arama?query_text=xiaomi+mi3 Çinde 300-400 dolar civarı diye duymuştum.

mi4 siparişini kaçtan verdiniz. O da 1.500+ fiyat aralığında ise bir esprisi kalmıyor. Zaten mi3-4 Samsung S4-S5 ile LG G2-G3 serilerinin rakibi olur daha çok. İphone sadece adından dolayı yüksek fiyatta olan bir ürün değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahibinden de adam mi3 e 1.300tl istemiş. http://www.sahibinden.com/arama?query_text=xiaomi+mi3 Çinde 300-400 dolar civarı diye duymuştum.

mi4 siparişini kaçtan verdiniz. O da 1.500+ fiyat aralığında ise bir esprisi kalmıyor. Zaten mi3-4 Samsung S4-S5 ile LG G2-G3 serilerinin rakibi olur daha çok. İphone sadece adından dolayı yüksek fiyatta olan bir ürün değil. 

tam olarak satış başlamadı ön siparişi isveçte bir tanıdığım aracılığı ile verdim 800 tl ye mal olması bekleniyor , mi3 için s4,lg g2-3 doğru ancak mi4 yapılan tüm testlerde önüne geçen bir telefon yok Mi4’ün özelliklerinden söz edecek olursak; 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5Ghz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, Miui kullanıcı arayüzü,3GB RAM, 16/64GB depolama, 4K video kaydı gerçekleştiren 13MP arka kamera, 8MP ön kamera ve 3.080mAh kapasiteli pil yani günümüzde bu özellikleri barındıran pek telefon yok 8 çekirdekli telefonlar var ama ekran , pil, işlemci hızı ve özellikle kamerası ile telefona kafa tutacak telefon pek nadir bulunur  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tam olarak satış başlamadı ön siparişi isveçte bir tanıdığım aracılığı ile verdim 800 tl ye mal olması bekleniyor , mi3 için s4,lg g2-3 doğru ancak mi4 yapılan tüm testlerde önüne geçen bir telefon yok Mi4’ün özelliklerinden söz edecek olursak; 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5Ghz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, Miui kullanıcı arayüzü,3GB RAM, 16/64GB depolama, 4K video kaydı gerçekleştiren 13MP arka kamera, 8MP ön kamera ve 3.080mAh kapasiteli pil yani günümüzde bu özellikleri barındıran pek telefon yok 8 çekirdekli telefonlar var ama ekran , pil, işlemci hızı ve özellikle kamerası ile telefona kafa tutacak telefon pek nadir bulunur  

Yurtdışından getirtiyorsanız doğrudur o zaman. Bizim dış ticaretteki arkadaş Çin'e gitti 2 hafta kadar orda olacak, deneme maksatlı getirtsem mi acep ? Olma dı satarım bir alıcısı çıkar elbet sanırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vatan bildiğim kadarıyla paralel ithalat satıyor ve garantisi de kendisi. O yüzden uygun veriyordur kampanya vs. ile. Ancak yeni seri de hemen apple store altına satabileceklerini pek sanmıyorum.

Bende 6 yı sabırsızlık la bekliyorum.

Apple garantisi yazıyor ama bilmiyorum, teknosadada 1999.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yurtdışından getirtiyorsanız doğrudur o zaman. Bizim dış ticaretteki arkadaş Çin'e gitti 2 hafta kadar orda olacak, deneme maksatlı getirtsem mi acep ? Olma dı satarım bir alıcısı çıkar elbet sanırım :D

Çin'deki arkadaşa dedim bakalım 1 adet 16'lık, 1 adet de 64'lük getirecek. Alırken fiyatlarını bildirecek, şimdilik ticaret maksatlı getirtiyorum deneme amaçlı kullanırken seversem birazcık kullanabilirim de :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben saati merak ediyorum. 

LGninkini beğenmedim ben, Türkiyede henüz yok, konferansta dağıtmışlar. Öncelikle saat olarak güzel değil. Pili 2 gün filan gidiyor bildiğim kadarıyla. Maillerdeki önemli bilgileri anlayıp ayıca gösterebiliyor, uçuş bilgisi adres vs. Onun dışında adım sayar vs var. Maile smse sesle basit cevaplar atmak hoş, ingilizce tabii.

Şuan pek uygulaması yok ilerde daha kullanışlı şeyler gelir mutlaka.

Birazda şans ama kolundayken duvara vurdu hafifçe, ekranın dış camı çatladı.

Bahsettiğim sağdaki, soldakinide gönderceklermiş yakında, o güzel duruyor :)

Google-LG-G-and-Moto-360.jpg

Eleman bu saat için android aldı, umarım appleınki güzel olmaz diyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi yarın mı çıkıyor meşhur iphone 6 

çıksın da 5s ucuzlar belki 100 - 200 lira 

birde yakup i phone 5s ios 8 i destekliyor demi yanlış bilmiyorum.

4s ve yenileri olmak üzere hepsi. Yani desteklemeyenler iPhone 4,iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone 2G

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iPhone 2G

Bu adı kim taktıysa bulup kürekle kovalamak istiyorum. iPhone 2G diye birşey yok, onun adı iPhone yada original iPhone. 

bi de bu vardı di mi yaa? 

hiç olmadı :D :D

o değilde 6 çıksın ikinci el 5 yada 5s alayım diyordum, fena gaza geliyorum 6 için :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adı kim taktıysa bulup kürekle kovalamak istiyorum. iPhone 2G diye birşey yok, onun adı iPhone yada original iPhone. 
o da doğru.. iPhone diye çıktı o telefon..

Bu arada iPhone'un en mantıklı telefonudur bence 6.. o minicik ekranlı telefonları çekilcek dert değildi vallahi.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o da doğru.. iPhone diye çıktı o telefon..

Bu arada iPhone'un en mantıklı telefonudur bence 6.. o minicik ekranlı telefonları çekilcek dert değildi vallahi.. 

5.5 olursa devasa bence, taşınacak şey değil. ancak 4.7 ideal olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.