Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

5 ve üzeri telefonların elinde ne taşındığı belli oluyor canım :D yeterince büyükler. Müşterilerin garip taleplerimize doğmuş yaratıklar.

Ben android alsam büyük ekran tercih ederdim, çünkü android tercih ediyorsam bi iş yapmam içindir o da ekran ufaklığına gelmez

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adı kim taktıysa bulup kürekle kovalamak istiyorum. iPhone 2G diye birşey yok, onun adı iPhone yada original iPhone. 

hiç olmadı :D :D

o değilde 6 çıksın ikinci el 5 yada 5s alayım diyordum, fena gaza geliyorum 6 için :D

Satlık 5S 64 lük var isteyen olursa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satlık 5S 64 lük var isteyen olursa :D

6 çıkınca fiyat beklerim abi ama 64 pahalı gelir bana :)

4.7 olacakmış zaar..

Ama 5.5 da çok devasa değil..

Ben arastirmadimda bu konunun ilk mesajına göre yazdım. Halamda note var baktım 5.5 mis oda, bence anlamsız büyük, cebimde tasiyamam.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adı kim taktıysa bulup kürekle kovalamak istiyorum. iPhone 2G diye birşey yok, onun adı iPhone yada original iPhone. 

hiç olmadı :D :D

o değilde 6 çıksın ikinci el 5 yada 5s alayım diyordum, fena gaza geliyorum 6 için :D

demek ki 5s almayı düşünen sadece ben değilmişim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben arastirmadimda bu konunun ilk mesajına göre yazdım. Halamda note var baktım 5.5 mis oda, bence anlamsız büyük, cebimde tasiyamam.

Onemli olan cerceve.. Benim telefon da 5.5 note da.. Ama note devasa gorunuyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıksın da karar vereyim artık... Htc mi Iphone6 mı samsung s5 mi?... Blackberry bold artık iyice inceldi...

Bunlar arasında S5i kıyasa bile sokmam ben keza S4 ten aman aman bir farkı yok. Blackbery ise bunlardan geride kaldı gibi geliyor bana, internet için ekstra bb ye ücret ödemek de cabası. Android olacak ise HTC yoksa İphone 6 kesinlikle

.

Fiyat da anlaşırız Ozan'ım dert ettiğin şeye bak. Taksitte yaparım sana sorun değil :);)

demek ki 5s almayı düşünen sadece ben değilmişim

Ben bir ilan başlığı açayım olmazsa düşünen çok gibi sanki :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar arasında S5i kıyasa bile sokmam ben keza S4 ten aman aman bir farkı yok. Blackbery ise bunlardan geride kaldı gibi geliyor bana, internet için ekstra bb ye ücret ödemek de cabası. Android olacak ise HTC yoksa İphone 6 kesinlikle

Aslında haklısınız; Htc veya Iphone6 nihai tercih olacak; muhtemelen Iphone6 daha pahalıya geleceğinden Htc alacağım... Yurt dışından alamazsam S5 en hesaplı tercih olacaktır ama en son tercih...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.