Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

La anlayamayacağımı belirtirken şaka yapmıyordum ki, gayet net, bence mantıksız, sen burada içinden BMW anahtarı çıkıyor 5 saat beklersen filan demediğin sürece de mantıksız kalacak zati. Zevkler renkler tercihler tartışılmaz.

Ben maks. 15 dk sonra çıkar giderim o sıradan :D

Mantıksız demek tartışmaya açmaktır ama :) ve anlamış olman güzel
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantıksız demek tartışmaya açmaktır ama :) ve anlamış olman güzel

Mantık ve gerçekler insanlara göre değişmeyen şeyler mi sence?

Mantıksızlığını amacını anlamıyordum, hala anlamıyorum hangi şartlar bunu yaptırabiliyor insana da isteyenin istediğini yapabileceği zaten aşikar, zevk/renk diyerekten geçiyorum, en azından geçmeye çalışıyorum da olmadı görüldüğü üzere :D

O değil de bükülen iphone'ları apple geri alıyormuş diyorlar doğru mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantık ve gerçekler insanlara göre değişmeyen şeyler mi sence?

Mantıksızlığını amacını anlamıyordum, hala anlamıyorum hangi şartlar bunu yaptırabiliyor insana da isteyenin istediğini yapabileceği zaten aşikar, zevk/renk diyerekten geçiyorum, en azından geçmeye çalışıyorum da olmadı görüldüğü üzere :D

O değil de bükülen iphone'ları apple geri alıyormuş diyorlar doğru mu?

Kaynak doğru ise alır. 9 tane başvuru geldi demiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2350 i6

2650 plus degil miydi ne ara 3000ler olmaya başladı?

Buarada o telefonu arka cebe koymayin :D

16 onlar. Yazıyı tam okuna lem :D

Sende eldivenle tut Osman elin yanmaz :D ayrıca 5s bile popoda rahat değil onu zaten koymak mallık her yılki karalama tatavaları :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende kartı arkadaşa verdim yarın gidiyor bulabilirse alacak, 4 ten sonra bayağı iyi olur heralde alabilirsek :D

5S'den 4S'e inince bi şok olmuştum ama 5S kullanıp 4S'e tekrar dönüp 6 kullanmaya başlayınca :D Leb-i Derya :D

5S'den 4S'e inince bi şok olmuştum ama 5S kullanıp 4S'e tekrar dönüp 6 kullanmaya başlayınca :D Leb-i Derya :D not : Plus tercih etme... denedim hiç rahat kullanımı yok... ;) Sınır 6 :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bükülme testi isteriz, bakalım aslı astarı neymiş bu olayın ilk elden görmüş oluruz :D :D

Bitane 5s büktüm :D Çok heyecana gerek yok :D Ayrıca Cihazı düşünen arkadaşlar için bi kilit önerim... Space gray yine çok yakışıklı ama ekranın kavisli bombeli oluşu sebebi ile yapıştırdığınız ekran koruyucu siyah ekranda ciddi anlamda belli oluyor... O yüzden silver tercih ettim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.