Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

Yaparsın len 2 dene vida tutuyo altı üstü.Sen farı yerinden çıkarırken sadece dikkatli ve tarife göre çıkar.Lambayı sökmesi felan çok basit.

Park ampullerini değiştirmek kolay mı peki abi? Yarın gelecek benim ampullerde bir ön hazırlık yapayım şimdiden,olmadı sanayi yolu gözükecek.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park ampullerini değiştirmek kolay mı peki abi? Yarın gelecek benim ampullerde bir ön hazırlık yapayım şimdiden,olmadı sanayi yolu gözükecek..

Evet çok kolay.yakup un videosu vardı sanırım.

Lastik kapağı açınca kablosundan dikkatlice çek. Ampülle birlikte çıkar. Sonra değiştirip yerine oturt o kadar. Kapağı kapatmayı unutma sakın
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet çok kolay.yakup un videosu vardı sanırım.

Lastik kapağı açınca kablosundan dikkatlice çek. Ampülle birlikte çıkar. Sonra değiştirip yerine oturt o kadar. Kapağı kapatmayı unutma sakın

Pek bir şeyi yokmuş ya ozaman  :)  Çok sağol abicim, yarın bir el atalım bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısa içinde bakıyım sana yollarım linki. BeyazDa çok yakışıyor bea

Valla abi önemli olan dışardan nasıl göründüğü değil benim yolu nasıl gördüğüm :) Yağmurlu havada körlemesine gideceksem hiç gerek yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.