Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

Fiyatı pahalı geldi diye şaka yaptım. Esprisine farlarla birlikte alırım anlamında kast etmiştim :P

Bak bu güzel olmuş işte. 

Heee de bakalım performansı memnun edecekmi beni.Ha not sis farı asla açmam renk farkı için açtım sisleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu aldım. Dur bakalım. :)

Ben aldım, ilan yayında değil diyor. Çarpıldık mı ne :D

Orası tükkan değil genelde adamın elinde ne vars satıyor, yani o ilan tek ürünlük oluyor sen alıncada bitiyor bu kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan Bey maşallah çok güzel olmuş. Gündüz farının gece açık olmasına trafik bir şey diyor mu?

Valla hiç denk gelmedim gece polise ama gündüz gördü ses etmedi.Gece de birşey diyeceğini sanmam far açılınca otomatik kısıyor gündüz farını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu xenon ampülü, bunu takması için kit gerekir.

Bunu aldım. Dur bakalım. :)

Ben aldım, ilan yayında değil diyor. Çarpıldık mı ne :D

Bu linkteki ürün hangisi Serdar ? Markası, kelvin değeri, fiyatı vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bir kere gece uyarı aldım, milletin gözünü alıyormuş kapatma opsiyonu yok dedim siz önce çakma xenon farları söktürün dedim bir benden bir ondan başa çıkmadı hadi geç dedi muhtemelen bir daha ki sefere cezayı yazmaya kalkacaktır bakalım ne yapacaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi markası: Philips H7 xtreme vision  diye geçiyor. 90.00 TL fiyatı var, Ozan'ın önerdiği ürün bu. Yalnız Kelvin değerini göremedim.

Tamam anladım, bunun aydınlatma performansı daha iyi ve uzun ömürlü diye biliyorum. Beyaz ışık değilde gün ışığı gibi sanırsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kadar çok ilan inceledim ki, birinde aynı bu şekilde yazıyordu ama bu muydu hatırlayamıyorum :)

Zaten çok araştırınca insanın belli bi zamandan sonra başı dönüyor kafası karışıyor, ya gidip saçma sapan bişey alıyorsun yada en pahalısını veyahutta güvendiğin birinin tavsiye ettiğini. Bendeki tekzendeki şu ürünü alacak gibiyim :Dhttp://www.tekzen.com.tr/osramcoolbluehyperh72li5000kbeyazisik_/803821

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.