Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

İnan bu kadar tesadüf olur, bende tam araştırdım nette en uygun tekzende buldum ve buraya linki eklemek için açtım forumu, sende aynı linki eklemişsin : :D Fakat aynı tekzende bir şöyle bir ürün var farkını çözemedim kutuları farklı görünüyor http://www.tekzen.com.tr/h75000kelvinbeyazisiktakim_/2173772 fakat benim 3-4 sene önce aldığım kutu aynı buna benziyordu fiyat da 70-80 civarı idi sanırsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Doğan Kurban, 5000k alsaydın keşke, 8000k çok yüksek bir değer. Görüntü olarak çok şık durur, xenon gibi durur ama aydınlatması zayıf olur hele de yağışlı havalar da. Ne kadara aldın birde ?

Ben şu linkteki http://www.tekzen.com.tr/osramcoolbluehyperh72li5000kbeyazisik_/803821 Osramı düşünüyorum onunda 5000k çokmu olur, 4200kmı alsam karar veremezken 8000k çok yüksek geldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnan bu kadar tesadüf olur, bende tam araştırdım nette en uygun tekzende buldum ve buraya linki eklemek için açtım forumu, sende aynı linki eklemişsin : :D Fakat aynı tekzende bir şöyle bir ürün var farkını çözemedim kutuları farklı görünüyor http://www.tekzen.com.tr/h75000kelvinbeyazisiktakim_/2173772 fakat benim 3-4 sene önce aldığım kutu aynı buna benziyordu fiyat da 70-80 civarı idi sanırsam.

O benimde kafama takıldı o yüzden güvenip sipariş veremedim :D Buradaki tekzen'de bu tarz ürünlerde yok ki gidip bakayım.. Karışık işler  :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O benimde kafama takıldı o yüzden güvenip sipariş veremedim :D Buradaki tekzen'de bu tarz ürünlerde yok ki gidip bakayım.. Karışık işler  :blink:

Bizim burdaki Tekzen'de var mı bilmiyorum bakmak lazım, ama ben oraya yolum düşüp bakana kadar kargo ile gelir çoktan. :D Yarına kadar iyice araştirayım gözümü karartıp alırım yarın belki. Memnun kalırsam isteyenlere de yardımcı olurum hem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yolda dengesiz beyazlık ile gezen ve sislerini yakanlara saydım bolca :) ona göre :D

Ben daha önce kullandım, eski sarı ışığı kadar bile rahatsız etmiyor, ne karşıdan nede arkadan ikinci bir araçla bizzat denedim kaç kez. Merceksiz xenonlar gibi değil. Nightbreaker daha çok göz alıyor ona bakarsan :):D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.