Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

ben bi xenon a geçtim geçeli uzunların halojen olması uyuz etmişti beni ve aynı zamanda sislerin

amma  yoğunluktan dolayı  foto atamamıştım

hem uzunları hem de sisleri beyazlamıştım bende güzel bir görünüm sağlıyor 

kaliteli markalar seçilirse aydınatma da da sıkıntı olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kolay gelsin. En zorlandığım şey, aldığım ampulu kutusundan çıkarmaktı :D herhalde yapıştırdılar dedim bir ara... 

Sağol abi,valla benimkiler kutusundan kendileri çıkmıştı foto çekmek için geri soktum  :D  bakalım birazdan iniyorum alet edavatı  hazırladım. Birazda hava kararsın taktıktan sonra fotoğraflarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağol abi,valla benimkiler kutusundan kendileri çıkmıştı foto çekmek için geri soktum :D bakalım birazdan iniyorum alet edavatı hazırladım. Birazda hava kararsın taktıktan sonra fotoğraflarım.

Merakla bekliyoruz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hala bekliyoruz. Semih hadi len.

Ben dikiz aynalarındaki karşılama ışığınada el atam olmadı. Öneriniz varmı arkadaşlar.

Abi taktım biri çalışmadı, arkadaşı aradım başka bir tane getirdi onu takmaya çalışıyorum bu karanlıkta :D

Az sabır zaten elimde kalacak sol far yakında :D

Buda bizden olsun ;)

5d53bb9e66dce5d43884ae4930dcf7ae.jpg

a3327080c6bf5eaf7a7f0b9bfa24e506.jpg

b540876fc24024ff95bfc3148ada36ad.jpg

Telefon kamerasıyla karanlıkta bu kadar oluyor, kalitesizlik için kusura bakmayın.

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi taktım biri çalışmadı, arkadaşı aradım başka bir tane getirdi onu takmaya çalışıyorum bu karanlıkta :D

Az sabır zaten elimde kalacak sol far yakında :D

Buda bizden olsun ;)

Telefon kamerasıyla karanlıkta bu kadar oluyor, kalitesizlik için kusura bakmayın.

Eline sağlık abim. Parklar baya fazla ışık veriyor. Farların aydınlatması nasıl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakında sonbahar gelecek yağmuru, karı derken sök-tak yapmak istemiyorum abi eğer sıkıntı yaparsa diye.

Kışın araba yatıyor çoğunlukta. Hem uzunların fotosu yağmurda çekildi benim. Değiştirmem sanırsam kışın

Bak semih farklı bir ortamda farlar.

0add026e1f53c44693f71e727b3b2760.jpg

Uzun

89a87c39613c620c532f6fe926fc86e5.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parkları kaça almıştın link atar mısın güzelmiş

Arkadaştan bedavaya aldım abi, hepsiburadada var ama 36tl. Eve gidince link atarım istersen

Kışın araba yatıyor çoğunlukta. Hem uzunların fotosu yağmurda çekildi benim. Değiştirmem sanırsam kışın

Bak semih farklı bir ortamda farlar.

Uzun

Arabayı tek kullansam belki sorun etmem belki abi ama babamda kullanacağı için laf eder diye ellemedim. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.