Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

İşin gerçeği ben pek memnun kalmadım yeni ampullerden. Önümde sadece 2 tane X var, diğeri gibi yaygın değil. Bilerek karanlık bir yola girdim ve pek aydınlattığını söyleyemem. Bir süre bu şekilde kullanacağım bakalım. Çok takılırsam eskileri atmamıştım değiştiririm. Bunlarda eski ve yeni halleri. Ha hafif beyazlık var mı var.

9KR6fWO.jpg
8GwkLhG.jpg
Mcuqq6S.jpg
b651VZA.jpg
Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hala bekliyoruz. Semih hadi len.

Ben dikiz aynalarındaki karşılama ışığınada el atam olmadı. Öneriniz varmı arkadaşlar.

Ayna altları kolay abi. Benim 1 sene oldu değiştireli. O ara kafayı takıp bagaj aydınlatması ve torpidoyuda Led'e çevirmiştim :)

Ayna altlarıda dipsiz park ampulüyle aynıydı galiba yanlış hatırlamıyorsam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşin gerçeği ben pek memnun kalmadım yeni ampullerden. Önümde sadece 2 tane X var, diğeri gibi yaygın değil. Bilerek karanlık bir yola girdim ve pek aydınlattığını söyleyemem. Bir süre bu şekilde kullanacağım bakalım. Çok takılırsam eskileri atmamıştım değiştiririm. Bunlarda eski ve yeni halleri. Ha hafif beyazlık var mı var.

Evet sankim fark yok gibi

Ayna altları kolay abi. Benim 1 sene oldu değiştireli. O ara kafayı takıp bagaj aydınlatması ve torpidoyuda Led'e çevirmiştim : :)

Ayna altlarıda dipsiz park ampulüyle aynıydı galiba yanlış hatırlamıyorsam.

Süper haftasonu lamba alım beyaz takıyım. Ayna kapaklarının sökülmesi için konu vardır nasılsa eve geçince bakımda değiştiriyim. Pedalların kırmızısıda hoşuma gitmiyo. Sanki pavyon gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bir yanlışlık var. İlk duvar fotoğrafı orjinali diğeri garip gibi. Sadece ampulü değiştirerek boyle olmamali

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle aydınlatmaz tabii, 2. duvar fotoğrafından belli bir yerde yanlışlık olduğu ama nerede bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hah, bende sana yazacaktım şimdi abi, sende de oldu mu böyle bir şey diye.

Abi naptin takarken sökerken filan çokmu zorladin? Reflektor ayar vidasından çıkmış olabilir. Duvar resminde ayrıca bir saçmalık var, geceucusunda da sordum ama kayda deger bir şey yok. Ya ampuller sahte, bozuk yada ters yamuk filan taktin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.