Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracımda Tespit Ettiğim Sorunlar (Focus 3)

Ziya Kokarağaç

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bir şeyi atlıyorsunuz, aslında bu ayna işi bilinçli uzun araştırmalar sonucu yapılabildi, zira bayanlar araca bindiğinde baktığı ilk şey ayna vee makyaj tazelemektir, bu sebeble araç belli bir süre beklediğinde ayna bayan sürücünün istediği konuma geliyor....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bir şeyi atlıyorsunuz, aslında bu ayna işi bilinçli uzun araştırmalar sonucu yapılabildi, zira bayanlar araca bindiğinde baktığı ilk şey ayna vee makyaj tazelemektir, bu sebeble araç belli bir süre beklediğinde ayna bayan sürücünün istediği konuma geliyor....

Bu arada farkettiğim bir durum şu dikiz aynasıyla ilgili.Araba yattığında ayna aşağı iniyor evet fakat araba çalışmaya başladığı andan itibaren müziğinde etkisiyle yavaş yavaş yerine geliyor.Binince aynayı yukarı kaldırıyorum.Seyahat ederken geri indiriyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada farkettiğim bir durum şu dikiz aynasıyla ilgili.Araba yattığında ayna aşağı iniyor evet fakat araba çalışmaya başladığı andan itibaren müziğinde etkisiyle yavaş yavaş yerine geliyor.Binince aynayı yukarı kaldırıyorum.Seyahat ederken geri indiriyorum.

Gerçek mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"sol arka tekerden hafif bir sallantıda bile(araç hareket halinde değilken dahi) şiddetli cızırtı sesi."

Son 2 aydır bu sorun bende de var arka iki tekerde. İlk olarak araca binerken sürücü koltuğuna oturduğumda fark ettim. Sonra nereden geliyor diye incelerken aracı salladığımda arka iki tekerde olduğunu tespit ettim. Geçen hafta bu şikayetle servise götürdüm. İncelediler ve bahsettiğim sorunun sadece el freni çekiliyken olduğunu söylediler. Sonrasında ben de denedim, gerçekten öyle. 2 yıldır aracı kullandığımı, böyle bir sesin daha önce olmadığını belirttim. Onlarsa, daha önce de mutlaka olduğunu, fark etmemiş olabileceğimi söylediler. Metal aksamların birbirine sürtünmesi sonucunda sesin oluştuğunu, çok normal olduğunu söylediler vs. vs... Yağlama falan yaptılar o kadar. Ses aynen devam ediyor. Ancak ben ikna olmadım. Çünkü 2 yıldır bindiğim aracı bir zahmet tanıyayım. Öyle bir ses çıkmıyordu arkadaş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.