Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Deri Kaput Koruma Uygulamasi

Aydın Genç

Önerilen Mesajlar

Uzun yol yaparken kullanılması açısından çok işlevsel olduğu kesin.Şehir içinde kullanılmayacağı içinde görsel olarak iyi yada kötü olması çokta önemli değil bence.Hayırlı olsun inşallah tam anlamıyla işe yarar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isı tabancasıyla sökmenize rağmen mi oldu bu?

Koruma filmi farklı mı bilmiyorum da renk kaplamalarında 3-4 kere kaplanıp sökülen ve sorunsuz olan arabalar var diye biliyorum.

aynen ısı tabancası ile sökülmesine rağmen oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaç liraya mal oldu acaba bu maske. ben internetten sadece kaput için olan deri maske almıştım geçenlerde. öncelikle benim kaputa uymadı. ayrica gerdirmek için konulan ve ucuna kanca takilan iplerini kaput içinde tutturacak yer bulamadım. kaputun iç kısmında döşeme var çünkü. sonuç olarak iade ettim. sadece uzun yol için kullanacaktım ama onsuz yola çıktım bile. taşlardan köşe bucak kaçıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaç liraya mal oldu acaba bu maske. ben internetten sadece kaput için olan deri maske almıştım geçenlerde. öncelikle benim kaputa uymadı. ayrica gerdirmek için konulan ve ucuna kanca takilan iplerini kaput içinde tutturacak yer bulamadım. kaputun iç kısmında döşeme var çünkü. sonuç olarak iade ettim. sadece uzun yol için kullanacaktım ama onsuz yola çıktım bile. taşlardan köşe bucak kaçıyorum.

Ben 150 tl ye aldım ancak şu an fiyatı nedir bilmiyorum www.gonenderi.com aldığım yerin telinden son fiyatı öğrenebilirsiniz , sizin aldığınız ürünü bilmiyorum ancak bunda kaputun altındaki koruma kumaşı dışındaki yerlere takılacak çengelleri var ve tam uyuyor ve çok basit takma çıkarma yapılabiliyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Tövbe bismillah o ne!!! Biri dikiz aynasindan gorup kendini sarampole yuvarlamaz insallah.

Simdi bidaha baktim da o kadar da cirkin degil. Ne biliyim aracta bir karabela husnu, bi memati , bi deli yurek havasi var ama farlara bakinca diyorum yok yok ninja kaplumbaga.

Deriyi maviye boyatsaniz nasil olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.