Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Şu araba nasıl satılmaz ya, bazen isyanlara giriyorum :( Offff

otosanın mantığı kamyoncu mantığı işte. 5 tane ST satacağına bir tane kargo satmak 3 tane Bmax satacağına 30 tane courier satmak daha kolay geliyor onlara. 

Marka imajı için birşey yapmıyorlar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otosanın mantığı kamyoncu mantığı işte. 5 tane ST satacağına bir tane kargo satmak 3 tane Bmax satacağına 30 tane courier satmak daha kolay geliyor onlara. 

Marka imajı için birşey yapmıyorlar. 

Ona yakın şeyler olacak ama bakalım :P 

Keşke ST satılsa ve sahibi olabilsem yoksa bi faydası da yok açıkcası :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eski kasa fiesta ST 2.0 150 bg idi yani vergisi yüksekti  onu bile getirmişlerdi tek tük de olsa satılmıştı. alanlara ona birşeyler yapıp 180-185 bg i buluyordu. 

Bu 1.6 180 yine de getirmiyorlar. 

Bu warm hatch pazarında biz yokuz demek. KİA proceed GT getiriyor. Skoda bile (yüksek vergisi olmasına rağmen ) Octavia RS getiriyor çünkü bunlar marka imajını yükseltir. Otosan ise FORDun imajını yükseltmek istemiyor kamyon alanlar vazgeçer diye herhalde :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eski kasa fiesta ST 2.0 150 bg idi yani vergisi yüksekti  onu bile getirmişlerdi tek tük de olsa satılmıştı. alanlara ona birşeyler yapıp 180-185 bg i buluyordu. 

Bu 1.6 180 yine de getirmiyorlar. 

Bu warm hatch pazarında biz yokuz demek. KİA proceed GT getiriyor. Skoda bile (yüksek vergisi olmasına rağmen ) Octavia RS getiriyor çünkü bunlar marka imajını yükseltir. Otosan ise FORDun imajını yükseltmek istemiyor kamyon alanlar vazgeçer diye herhalde :) 

Abi getiriyor dediğin çoğu sadece listesinde barındııyor alacağım deyince abi ık guk ediyorlar..

Ayrıca 1 sene sonra onu da satmıyorlar opel de getiriyordu bıraktı mesela.

Sonuçta 3 sene önce RS sattı otosan :)

Bana söylenen tek sebep, satılacağı vakit fiyatının yüksek olacağı idi. Başka bilgim yok. Harbiden söylenen rakam ciddi yüksekti rakibine göre, niye bilmem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Fiesta ST satışı gelecek yıl başlayacak.

ben bu başlığı atlamışım, valla gelsin  benım ecoboostu bırakırım forda borca girerim yine alırım fiesta zaten segmentinin en yakışıklısı st aman allahım her yönüyle 10 numara, peugeot 106 gti şimdi çıkartıyorum desin fransa siparişe yetişemez ama kafa basmıyo işte ford da bu st leri getirmesi lazım çok geri kalıyolar bu konularda çok para kazanmak istemiyorlar bence başka açıklaması yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bu başlığı atlamışım, valla gelsin benım ecoboostu bırakırım forda borca girerim yine alırım fiesta zaten segmentinin en yakışıklısı st aman allahım her yönüyle 10 numara, peugeot 106 gti şimdi çıkartıyorum desin fransa siparişe yetişemez ama kafa basmıyo işte ford da bu st leri getirmesi lazım çok geri kalıyolar bu konularda çok para kazanmak istemiyorlar bence başka açıklaması yok

Uğraşmıyor işte Otosan. Keşke başka bir şirket getirse fordlari.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.