Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Dizel Eibach Yay Taktırdım

taner eviş

Önerilen Mesajlar

Güle güle kullan, arkadaşların dediği ölçümler sanki yaylar oturduktan sonra yapılmalıymış gibi geldi fakat arka cidden fazla düşmüş öne göre.

abi şimdikine  göre  yine öyle değil mi  

önleri  basayım mı biraz daha  ne yapam  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi şimdikine  göre  yine öyle değil mi  

önleri  basayım mı biraz daha  ne yapam   :)

Yayların düşürme kapasitesi bellidir neticede, 25 se 25, 30 sa 30. Orjinal bir araca göre ölçüp hangisi eksik fazla ona bakman gerek. Veya Sabrinin yaylı aracından ölçüm alıp ona göre yapmanda fayda var sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveet :) Eibach Pro-kit takmam takmam dedim arastirdim arastirdim ve gaza gelip taktim. Arabayi yikatip birkac foto daha koyarim. Simdilik daha 5-6 km kullanabildim oyle cok bir konfor farki hissetmedim ama serit degisimleri ve virajlar super. Arabadan inerken bile anlasiliyor. Taktirdigim usta 1er cm daha dusecek daha yeni yay dedi birde 10 gün sonra rot-balans ayari yaptir dedi. Buyrun fotolar IMAG1804_zps831643f3.jpg

focus 3 lerde eibach ta benzin dizel ayrımı yok diye biliyorum ben . Aynı yaymis hepsi

bu da şimdi gidip çektiğim hali

xtYfNai.jpg

3bopfnV.jpg

Sabri kardeşim forumda paylaşmıştı  diye  alıntılıyorum sıkıntı olmaz umarım.

aradaki 7 farkı bulun :)

Sabrinin yaylı aracından ölçüm alıp ona göre yapmanda fayda var sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hayırlı olsun güzel olmuş, bence kesinlikle aracın ihtiyacı vardı. Jant düşünüyor musunuz peki?

benimde  aracımda 2,5'luk yay var ama bende dikkatli baktığımda arka daha basık duruyor sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle hayırlı olsun güzel olmuş, bence kesinlikle aracın ihtiyacı vardı. Jant düşünüyor musunuz peki?

benimde  aracımda 2,5'luk yay var ama bende dikkatli baktığımda arka daha basık duruyor sanki.

jant da düşünüyorum kardeşim 17  daha fazlası kasar bence yay ile beraber :)

konforu baya kaybederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri kardeşim forumda paylaşmıştı diye alıntılıyorum sıkıntı olmaz umarım.

aradaki 7 farkı bulun :)

Hani şeyde değil zamanla önler otururda diyemiyorum en başta böyle olmaması gerekirdi. Bu fotoğraf montajdan hemen sonrasi şuan önler 0.5-1 cm daha inik.

Montaj yaptırdığın yere gidip bir göstermelisin. Birde 1.6 hacimde dizel benzin farkida yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hani şeyde değil zamanla önler otururda diyemiyorum en başta böyle olmaması gerekirdi. Bu fotoğraf montajdan hemen sonrasi şuan önler 0.5-1 cm daha inik.

Montaj yaptırdığın yere gidip bir göstermelisin. Birde 1.6 hacimde dizel benzin farkida yok

sanayideyim kardeşim şu an :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.